Jada Pinkett Smith رد August Alsina ادعای آنها تا به حال یک امر

می گویند چه ؟ Jada Pinkett Smith's هرزه شات پایین August Alsina's ادعا می کنند که این بازیگر تا به حال یک سال

توسط KETABKHOOOON در 11 تیر 1399

می گویند چه ؟ Jada Pinkett Smith's هرزه شات پایین August Alsina's ادعا می کنند که این بازیگر تا به حال یک سال رابطه با خواننده و با شوهرش ویل اسمیت's برکت و رحمت است.

"کاملا درست نیست!" Pinkett Smith هرزه گفت صفحه شش در چهار شنبه, ژوئن 30.

"بدون عشق" اواز خوان, 27, کاهش یافته است, بمب اتهام تروریست مصاحبه با صبحانه باشگاه cohost Angela Yee منتشر شده در کانال یوتیوب پیشتر در روز سه شنبه.

August Alsina Interview Jada Pinkett Smith Denies Affair
August Alsina YouTube

"در واقع من نشستم با خواهد شد و در حال گفتگو با توجه به تحول از ازدواج خود را به زندگی به همکاری که با آنها صحبت کردم در چند بار" او ادعا کرد. "او به من نعمت خود را."

Alsina توضیح داد که دختران, سفر ستاره, پسر, Jaden Smith, معرفی آنها در سال 2015. سال بعد به او پیوست اسمیت خانواده در تعطیلات در هاوایی است. Alsina و Pinkett Smith, 48, نیز حضور داشتند در سال 2017 شرط جوایز با هم.

"من کاملا به خودم به این رابطه برای سال از زندگی من و من واقعا و واقعا و عمیقا دوست دارم و یک تن از عشق به او گفت:" یی 44 در روز سه شنبه ، "من به خودم اختصاص داده شده به آن را به من داد و من خود به آن — تا آنجا به نقطه ای که من می میرند در حال حاضر و خوب با دانستن این است که من واقعا به خودم به کسی."

او ادامه داد: "من واقعا عاشق یک فرد است. من با تجربه است و من می دانم آنچه که احساس می کند مانند — و برخی از مردم هرگز که در این طول عمر. بنابراین من می دانم که من به طور کامل پر برکت. و این مکالمه دشوار است زیرا ... می توان آن را سخت را برای مردم به درک, اما پس از آن شروع به تحت تاثیر قرار من و امرار معاش من باید به صحبت کردن در مورد من حقیقت است."

Jada Pinkett Smith Denies Affair With August Alsina
Jada Pinkett Smith and August Alsina. شاتر (2)

وقتی رادیو میزبان پرسید: New Orleans مادری که آیا آن را "ناامید کننده است که [Pinkett Smith] هرگز خطاب خود را" اتهام ارتباط او پاسخ داد: "من واقعا نمی توانم حتی به این فکر می کردم که چون من فقط مسئول خودم درست است ؟ من تنها مسئول شما می دانید آنچه که من انجام. زمانی که من در سرکوب و سرکوب همه چیز خود را و شروع به تحت تاثیر قرار من به آن آدرس. من فقط همیشه ماندن جامد چون من هرگز نمی خواهم به کسی به علت سردرگمی است."

Alsina در ادامه می گویند که او "واقعا واقعا" عاشق خانواده اسمیت و اتحاد "به معنای واقعی کلمه هرگز در عشق" در راه که او با قرمز جدول بحث هاست.

Will Smith Jada Pinkett Smith Denies Affair
Jada Pinkett Smith and Will Smith. اتین LAURENT/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

Pinkett Smith, عروسی, the Fresh Prince of Bel-Air , آلوم در حال حاضر 51 در سال 1997. آنها را به اشتراک Jaden, 21, و, دختر, Willow Smith, 19. را نیز پدر و پسر Trey Smith, 27 با همسر سابق خود, Sheree Zampino.

ما هفتگی رسیده به Pinkett Smith و اسمیت تکرار برای نظر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن