جید Roper, دباغ Tolbert نمی توانم باور کنم که کریس Soules است با ویکتوریا F.

هنوز تکان داد! جید Roper و تنر Tolbert نمی تواند قرار دادن سر خود را در اطراف کریس Soules' قرنطینه عاشقانه با

توسط KETABKHOOOON در 24 اردیبهشت 1399

هنوز تکان داد! جید Roper و تنر Tolbert نمی تواند قرار دادن سر خود را در اطراف کریس Soules' قرنطینه عاشقانه با لیسانس آلوم ویکتوریا فولر.

در آوریل طرفداران شروع به تعجب می کنم اگر جرقه پرواز بودند بین 38 ساله کشاورز و 26 ساله ساحل ویرجینیا بومی زمانی که آنها متوجه شباهت های اخیر خود در رسانه های اجتماعی پست. مدت کوتاهی پس از گمانه زنی در اطراف این جفت ارز را در ارتباط با گسترش آنلاین یک منبع گفت:" ما هفتگی است که به طور انحصاری "کریس تضعیف به ویکتوریا DMs" پس از تماشای او در پیتر وبر's فصل لیسانس.

Jade Roper and Tanner Tolbert Were Shocked by Chris Soules and Victoria Fuller Relationship
کریس Soules و ویکتوریا فولر. Sara Jaye Weiss/شاتر; ABC/فرانسیسکو روم

"این دیوانه" Tolbert, 33, گفت: ما به طور انحصاری در پنج شنبه, مه 7 در حالی که ترویج یک همکاری جدید با Nutrisystem. "در واقع من در یک چت گروهی با کریس Soules و من تقریبا او را در مورد آن یک زن و شوهر از زمان, اما من نمیفهمد من نمی خواهم به دیلم یا اهرم بلند کردن بیش از حد, بنابراین من نمی دانم. من به انتظار برای دیدن آنچه که او می گوید که در مورد. آن زمان من با تعجب. گفتم آنها خیلی تصادفی از یک جفت است.' ... بدیهی است که کسی تا به حال به اسلاید به کسی DMs فقط برای شروع است."

Roper, همچنین, 33, توافق با شوهرش صادقانه را. "بنابراین تصادفی," او اضافه شده است. "ما در حال گفتگو در مورد, مانند, 'OK که آیا شما فکر می کنم رسیده به اول ؟ چگونه است که اتفاق می افتد?'"

چند هفته پس از شایعات شروع به چرخش در اطراف فولر و Soules در مارس مدل سابق در نهایت به تایید او با خوشحالی با بهره گیری از "زندگی در مزرعه" در آیووا. هر چند Soules هنوز برای اظهار نظر در مورد دولت ارتباط خود را با فولر دیگر اعضای لیسانس ملت باید مقدار زیادی از نظرات تعجب آور جفت جدید.

Jade Roper and Tanner Tolbert Were Shocked by Chris Soules and Victoria Fuller Relationship
جید Roper و تنر Tolbert.

"هیچ کس آن را دیدم آیند ... اما بزرگ است. من حدس می زنم او تضعیف به او DMs — این است که چگونه کار میکند ؟ من نمی دانم اما خوب در آنها" میزبان کریس هریسون گفته سرگرمی امشب در مورد پتانسیل و شوهر در اوایل این ماه. "من امیدوارم که آنها خوشحال هستیم و من امیدوارم که او رانندگی تراکتور در اطراف کوه در می رم تا دانه های سویا و تمام چیزهای خوب است. که بزرگ است. ... و با این حال آنها می خواهم به تعریف آن زمانی که آنها تعریف آن را [به آنها]."

Soules به پایان رسید و در مقام سوم در Andi دورفمان's فصل لیسانس در سال 2014. به عنوان سفر خود را برای پیدا کردن عشق در ادامه فصل 19 از لیسانس سال بعد او به پایان رسید تا مشغول به ویتنی Bischoff. این جفت ارز به نام آن واریز شده و تنها دو ماه پس از طرفداران تماشای میانه تپش قلب پیشنهاد می کنیم. فولر برای بخش او در ارتباط بود به کشور خواننده تعقیب برنج قبل از رقابت در ABC واقعیت نشان می دهد قدمت در اوایل این سال است.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن