Jaime King فایل برای طلاق از کایل نیومن پس از 13 سال از ازدواج

پایان یک دوران است. Jaime King برای ثبت طلاق از کایل نیومن در دوشنبه 18 مه پس از بیش از 10 سال از ازدواج ما ه

توسط KETABKHOOOON در 29 اردیبهشت 1399

پایان یک دوران است. Jaime King برای ثبت طلاق از کایل نیومن در دوشنبه 18 مه پس از بیش از 10 سال از ازدواج ما هفتگی می تواند تایید.

41 ساله بازیگر ارائه کاغذ طلاق به لس آنجلس دادگاه در روز دوشنبه همراه با یک درخواست برای یک سفارش ضابط موقت یک منبع تایید می کند به ما. این جفت ارز گره خورده است گره در نوامبر سال 2007 و به اشتراک گذاری دو فرزند: 6 سال و 4 ساله لئو.

اخبار جفت تقسیم می آید کمتر از دو سال پس از هارت از دیکسی دین آلوم باز کرد تا درباره او و شوهر جدا, 44 مشغول به کار سخت برای حفظ رابطه خود را سرگرم کننده و لاسی پس از داشتن دو بچه.

"من فکر می کنم آن را نیز در مورد هر فرد به صورت جداگانه داشتن چیزهایی که آنها را دوست دارم. هنگامی که هر فرد به صورت جداگانه در حال یادگیری چگونه به انجام, که آیا آن را از طریق دیگر دوستی از طریق کار از طریق خلاقیت," او گفت: در آن زمان. "هنگامی که شما در حال انجام به عنوان یک انسان و سپس شما نه فقط با تکیه بر همسر خود را به شما می دهد آنچه در آن است که شما نیاز دارید که فکر می کنم این است که مرتب کردن بر اساس تمایل با بسیاری از روابط بلند مدت."

پادشاه رفت و به ستایش او را "بهترین دوست" برای فداکاری خود را به مراقبت از خانواده خود را. "در نهایت من بهترین دوست من است و در همان زمان من عاشق پدر فرزندان من مورد علاقه من, بشر در تمام جهان است," او اضافه شده است. "و هنگامی که شما می آیند از یک جای پری, پس از آن شما در حال به اشتراک گذاری از یک جایی که واقعا سکسی و سرگرم کننده و رایگان است."

The exes ملاقات در مجموعه ای از نیومن فیلم Malaysia در سال 2005. ده سال بعد پادشاه به آن اعتراف سخت بود که به دریافت بیش از حد پریشان فیلمساز در حالی که در این کار است.

"من تا به حال بسیار سخت تبدیل می کنند. بازیگران می گم در این ایده از یک رابطه زیبا نه من. من به طور مستمر با تمرکز بر من صحنه های" شهر گناه بازیگر گفت: نوزاد مجله در سال 2015. "شش ماه بعد هنگامی که ما دوباره ملاقات این بود که اگر من هرگز او را دیده اند. آن عشق در نگاه اول. سرنوشت ما."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب