جمال بومن واژگون ما در کنگره انگل در نیویورک دموکراتیک اولیه

نیویورک (AP) — سابق میانه مدیر مدرسه جمال بومن است سرنگون 16-اصطلاح کنگره ایالات متحده الیوت انگل در نیویورک د

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399

نیویورک (AP) — سابق میانه مدیر مدرسه جمال بومن است سرنگون 16-اصطلاح کنگره ایالات متحده الیوت انگل در نیویورک دموکراتیک اولیه در دیگر ناراحت پیروزی برای حزب شورشی بال.

سیاسی تازه کار است که هرگز برگزار دولتی قبل از بومن, 44 شد مترقی آمریکایی آفریقایی چلنجر که گفت انگل 73 ساله رئیس کمیته روابط خارجی مجلس بود از دست داده خود را از لحاظ اقتصادی و نژادی متنوع منطقه.

بومن اعلام پیروزی در مسابقه در روز 24 ژوئن یک روز پس از انتخابات اوليه. آسوشیتد پرس بود قادر به تماس نژاد جمعه پس از به دست آوردن یک غایب شمارش آرا نشان داد که انگل دقت پیش رو در میان رای دریافت از طریق پست, اما نه نزدیک به حاشیه های لازم برای غلبه بر بومن روز انتخابات ،

"اعداد روشن هستند و من نمی خواهد حزب دموکرات نامزد برای 16th کنگره منطقه صندلی در پاییز انتخابات" Engel گفت. "خدمت به مردم از برانکس و وستچستر در کنگره شده است بزرگترین افتخار زندگی من و آنچه قابل توجه 32 سال از آن شده است."

بومن به دست آورده خود را فوق العاده ای پیروزی در یک مبارزه نجومی طرح میتوانست برای اولین بار توسط coronavirus شیوع سپس با تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

"من یک مرد سیاه پوست که مطرح شد توسط یک مادر تنها در یک پروژه مسکن. که داستان نمی کند و معمولا در پایان کنگره است. اما امروز که 11 ساله بود که مورد ضرب و شتم توسط پلیس به بعدی خود را نماینده" بومن در بیانیه ای گفت. بومن گفت: مبارزات انتخاباتی خود بود که در مبارزه برای نژادی و عدالت اقتصادی "و آن طنین انداز در هر بخشی از منطقه است."

الکساندرا Rojas, مدیر اجرایی عدالت دموکرات مترقی سازمان که مورد حمایت بومن در بیانیه ای گفت: "این پیروزی ثابت می کند که یک مرد سیاه پوست که جان سالم به فقر و خشونت پلیس در 11 سال قدرت برای تبدیل جامعه خود و کشور است."

هر دو نامزد قادر به انجام سنتی مبارزه به دلیل اجتماعی فاصله محدودیت اما بومن انتقاد انگل برای ماندن در خانه اش در ایالت مریلند به عنوان همه گیر تبدیل شده خود را در منطقه برانکس و حومه شهرستان Westchester به یکی از این ویروس کشنده ترین شکارگاه.

انگل گفت: او مشغول به کار بود به نمایندگی از این منطقه از واشنگتن است.

پس از تظاهرات بیش از فلوید مرگ در مینه سوتا داد راه را برای دو شب از غارت انگل به حال بد شد در حالی که ظاهر می شود در برانکس رویداد که در آن او پیوست و دیگر سیاستمداران محلی جذاب برای صلح است.

"اگر من یک اولیه من نمی مراقبت او گفت:" در حالی که عراق با رهبری سازمان برای یک فرصت برای صحبت در نظر برداشت توسط یک میکروفن زنده.

انگل که سفید اعلام این خبر گفت: همیشه اعتقاد بر این است که سیاه و سفید زندگی می کند ماده" و گفت: نظرات خود را خارج از متن گرفته شد اما بومن که صحبت از تجربیات خود با خشونت پلیس گفت: آنها نشان داده شده که چرا این منطقه نیاز به رهبری جدید است.

با شکست انگل بومن تکرار موفقیت دموکراتیک سوسیالیستی اسکندریه Ocasio-کورتز که شکست یکی دیگر از قدرتمند شهر نیویورک از حزب دموکرات جو کراولی در همسایه کنگره منطقه دو سال پیش.

AP به نام نژاد پس از اخذ غایب شمارش آرا از شهرستان Westchester. رای توسط ایمیل در برانکس هنوز منتشر شود اما اوزیل غایب شمارش آراء تا کنون نشان داد که بومن سرب از آرای فرد بیش از حد بزرگ برای انگل برای غلبه بر.

انگل آرزو بومن نیز در یک بیانیه منتشر شده از طریق یک سخنگوی و گفت: این منطقه به شدت نیاز به منابع از واشنگتن "و ما باید همچنان به مبارزه با آنها."

این کمپین بود, جدیدترین پروکسی نبرد میان حزب مترقی و عملی بال. بومن تایید شد Ocasio-کورتز و ایالات متحده سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن در حالی که انگل برداشت حمایت از هیلاری کلینتون و سناتور مارک کرک چارلز شومر.

بومن شدم در مسکن عمومی در شهر نیویورک است. او یک معلم و مشاور مدرسه برای چندین سال قبل از تبدیل شدن به تاسیس اصلی از برانکس, دبیرستان, سنگ بنای آکادمی برای عمل اجتماعی است.

نامزد کریس فینک سامی Ravelo و Andom Ghebreghiorgis همچنین به نظر می رسد در انتخابات اگر چه Ghebreghiorgis خارج از مسابقه و تایید و بومن.

منطقه است که به شدت دموکراتیک بنابراین برنده اصلی است که تقریبا مطمئن از پیروزی در انتخابات عمومی در ماه نوامبر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب