Jana Kramer: Mike Caussin و من 'امتحان' برای 'RHOBH' در قرنطینه

جدید الماس ؟ Jana Kramer نشان داد که او و همسرش مایک Caussinسعی کردن برای زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز فص

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

جدید الماس ؟ Jana Kramer نشان داد که او و همسرش مایک Caussinسعی کردن برای زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز فصل 11 در حالی که در خانه گیر کرده در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

"من مطمئن هستم که اگر من می توانم آن را می گویند, اما ما ممکن است امتحان برای برخی از زنان خانه دار چیز" در این کشور خواننده 36 گفت: در پنج شنبه, جولای 14, قسمت از این زن و شوهر را "ناله کردن" پادکست. "اما ما نمی شنید برگشت نشده است."

کرامر اعتراف کرد که در حالی که او خواهد بود بسیار هیجان زده در مورد فرصت او را نیز "بود تا ترس ما می شود فقط خورده زنده, تف کردن و سپس لغو شد روز بعد."

Jana Kramer and Mike Caussin Auditioned for Real Housewives of Beverly Hills During Quarantine
مایک Caussin و Jana Kramer , Jim Smeal/شاتر

Caussin, 33, با اشاره به پادکست خود مهمان, Melissa Gorga و جو Gorga از زنان خانه دار واقعی از نیوجرسیو به همسرش گفت: "شما را مانند ملیسا و فقط تماس بگیرید از همه ضربت سخت زدن-شغل. شما خواهید بود مانند 'شما در حال ادم سفیه و احمق" و شما می خواهم بود!"

ملیسا, 41, توافق, گفتن کرامر "شما خواهید بود بسیار زیبا و دوست داشتنی و واقعی و شوهر خود خواهد بود که بیشتر دوست شوهر در نشان می دهد. شما بچه ها بسیار جذاب خواهد بود در آن است."

این رقص با ستاره ها آلوم توضیح داد: به شنوندگان که این فرصت را به استماع "آمد و در طول قرنطینه" پس او و بازیکن سابق فوتبال تصمیم به رفتن برای آن است.

"من مانند همه حق, خوب, ما در حال انجام هر چیز دیگری. ما ممکن است به خوبی سرگرم آن'," او گفت:. "اما ما هر چیزی شنیده. پس من دوست دارم 'شاید ما فقط خسته کننده ، من نمی دانم."

Joe Gorga and Melissa Gorga Jana Kramer and Mike Caussin Auditioned for Real Housewives of Beverly Hills During Quarantine
جو Gorga و Melissa Gorga گرگوری پک/شاتر

زمانی که ملیسا خواسته Nashville-بر اساس زن و شوهر چگونه آنها را در فیلم نشان می دهد در بورلی هیلز Caussin اشاره کرد که آنها "در آنجا زندگی می کردند قبل از" و می خواهم به بازگشت در حالی که کرامر گفت که آنها "فقط می خواهد, مانند, پاره وقت." این ACM برنده جایزه نیز اشاره کرد که او دوستان با RHOBH ستاره Teddi Mellencamp.

بینندگان خواهد بود قطعا در یک سوار وحشی اگر کرامر و Caussin پیوست براوو سری واقعیت. خود را در رابطه نوسانات ساخته شده است که عناوین تعدادی از بار پس از آنها هم در سال 2014 پس از او با عمر کوتاه ازدواج به مایکل Gambino و Johnathon Schaech.

Jana Kramer and Mike Caussin Auditioned for Real Housewives of Beverly Hills During Quarantine
مایک Caussin و Jana Kramer حسن نیت ارائه میدهد از Jana Kramer/Instagram

در سال 2016 آمریکا هفتگی اخبار شکست که ورزشکار بود و فریب خورده در One Tree Hill آلوم چندین بار و پس از آن رفت و به ناتوانی برای اعتیاد به رابطه جنسی. آنها در نهایت آشتی و تجدید عهد خود را در سال 2017, دو سال پس از عروسی خود را. پدر و مادر آنجلینا جولی, 4 و Jace 19 ماه در برخورد با یکی دیگر از رسوایی در ماه اکتبر 2019 پس از کرامر در بر داشت یک عکس از یک زن بی انتها در Caussin تلفن که او بعد متوجه شدم "یک ربات" و "نه یک فرد واقعی."

ما هفتگی رسیده به براوو برای نظر.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن