جارد Haibon اذعان قابل توجه خود را به تغییر و تحول پس از 'لیسانس'

جارد Haibon در والاتر از "پسران بد برای زندگی" در 14 ژانویه 2020 در لس آنجلس. جان Salangsang/انواع/شاترلیسانس

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
Jared Haibon Acknowledges His Striking Transformation Since 'The Bachelorette'
جارد Haibon در والاتر از "پسران بد برای زندگی" در 14 ژانویه 2020 در لس آنجلس. جان Salangsang/انواع/شاتر

لیسانس ملت ستاره Jared Haibon دارای همسر اشلی Iaconetti و دوست نیک Viall برای تشکر از او تب و تاب بودن ،

روز دوشنبه 15 ژوئن-31 سال در زمان به " گرم برای به اشتراک گذاشتن یک سمت-توسط-جانبی کلاژ شامل رجعت عکس از خودش را در کنار یک حال و روز pic.

مسن ضربه محکم و ناگهانی از Haibon گرفته شد در طول فصل 11 از لیسانس در سال 2015 — Kaitlyn Bristowe این فصل است. او به نظر می رسد به خصوص خشن, چرا که او در زمان یک ضربه از هموطنان شرکت کننده بن Zorn در طول یک گروه بوکس تاریخ است که به طور خلاصه فرود آمد و او در بیمارستان است.

در پاسخ به یک پیرو که پرسید چرا چشم خود را از نگاه بد بو Iaconetti پاسخ داد: "بن Z حذفی."

دیگر pic مستقیم آتش. Haibon شیک به نظر می رسد در یک دکمه خاکستری و موهای خود را کاملا در نقطه. "من-گوشی-OWWWW," Iaconetti flirtatiously نظر خود را ارسال.

در همراه زیرنویس رود آیلند بومی نوشت: "با تشکر از شما به اشلی و نیک برای گفتن من برای کوتاه کردن مو و بردن من مد بازی. ریش است که هنوز هم تکه تکه هر چند پنج سال بعد."

بیشتر کارشناسی ملت ستاره نمی تواند مقاومت در برابر اظهار نظر در عکس. "آن مرد در سمت چپ نباید به خانه رفته شب 1. مرد در سمت راست می شود اولین برداشت گل سرخ" شوخی لیسانس آلوم تنر Tolbert.

Jared Haibon Acknowledges His Striking Transformation Since 'The Bachelorette'
در سمت چپ: Jared Haibon در "لیسانس"; راست: یک ضربه محکم و ناگهانی از جارد آخرین Instagram post. ABC; حسن نیت ارائه میدهد از جارد Haibon/Instagram

Haibon حذف شد در هفته 8 از Bristowe فصل اما او در ادامه به بازیگران در هر دو دوم و فصل سوم از لیسانس در بهشت.

پیشین رستوران و Iaconetti ملاقات در فصل 2 از حق رای دادن spinoff و در حال-و-آف عاشقانه تا زمانی که آنها رسما شروع آشنایی دوباره در ماه مه سال 2018 است. فقط بیش از یک سال بعد Haibon پیشنهاد به ویرجینیا بومی در مجموعه ای از لیسانس در بهشت در مکزیک است.

زن و شوهر رسمی گره خورده گره در ماه اوت سال 2019 در رود آیلند. بسیاری از لیسانس ملت ستاره با حضور عروسی از جمله Viall, بن Higgins, Dean Unglert, Becca Tilley و آماندا استانتون.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن