جی فرعون می گوید: پلیس لس آنجلس Kneeled در گردن او در حالی که برای پیاده روی

شنبه شب زنده آلوم جی فرعون را تجربه برخورد با پلیس در لس آنجلس پس از او متوقف شد در حالی که برای پیاده روی و ی

توسط KETABKHOOOON در 24 خرداد 1399

شنبه شب زنده آلوم جی فرعون را تجربه برخورد با پلیس در لس آنجلس پس از او متوقف شد در حالی که برای پیاده روی و یک افسر kneeled در گردن او.

کمدین, 32, بازگو, حادثه در یک Instagram تصویری — که برجسته امنیت فیلم از افسران پلیس بازداشت او را — به اشتراک گذاشته شده در جمعه, ژوئن 12. "من در ورزش است. همانطور که من راه رفتن در سراسر خیابان ... من دیدن یک افسر به سمت چپ من. من فکر نمی کنم هر چیزی از آن را به خاطر من یک شهروند مطیع قانون" او به یاد می آورد. "من او را با اسلحه فروزان. من او را بگو: "در زمین است. قرار دادن دست خود را مانند شما در یک هواپیما.' به عنوان او به دنبال من فکر می کنم که او یک اشتباه است."

SNL Alum Jay Pharoah Los Angeles Police
جی فرعون ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP/شاتر

به عنوان توسط نوار امنیتی یک افسر پلیس kneeled در گردن خود را به دیگران احاطه شده او را در حالی که او بر روی زمین بود. "آنها من را در کافهای. افسر در زمان خود زانو قرار داده و آن را بر گردن من است. آن نیست تا زمانی که جورج فلوید, اما من می دانم که چگونه است که احساس می کند" او گفت:, مرجع 46-سال-پیر مردی که در مینیاپولیس به کشته درک چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت.

مقامات گفت: یک میلیون چیزهای کوچک ستاره است که او "متناسب با شرح یک مرد سیاه و سفید" آنها به دنبال در این منطقه است. او پاسخ داد که آنها باید "گوگل در حال حاضر جی فرعون [و] شما را ببینید که شما ساخته شده یک اشتباه بزرگ است." او پس از آن منتشر شد.

فرعون توضیح داد که پدر و مادر خود را "تلاش برای پناهگاه" به او و خواهر او "سالها" پس او "تجربه دست اول نژادپرستی در امریکا تا این سال است." وی افزود: "سیاه زندگی همیشه مهم است. زندگی من مهم است. من هنوز در اینجا داستان من, اما من می توانم به راحتی بوده است Ahmaud Arbery یا جورج فلوید."

این بازیگر پس از آن به تشویق طرفداران خود را به آموزش خود را در قوانین به طوری که آنها می دانم که چه باید بکنید اگر در مواجهه با یک وضعیت مشابه است. "ما به عنوان یک کشور نمی تواند تنفس نمی," او به این نتیجه رسیدند. "ما خسته ما بیمار است و ما از آن خسته. من نمی توانم نفس بکشم."

فلوید درگذشت ممکن است. چوین بوده است دستگیر شده و به اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس. سه نفر دیگر از افسران بودند که خال خال ایستاده و تماشای بودند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل.

Arbery کشته شد در گرجستان در ماه فوریه در حالی که آهسته دویدن. گرگوری و تراویس McMichael دستگیر شدند به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. ویلیام "Roddie" برایان بود به اتهام قتل جنایت و تلاش برای ارتکاب حبس نادرست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب