جدم عاشقانه, 'دیگران' و بیشتر آیات از Hilarie Burton را 'خاطرات'

گرفتن واقعی — و نه هر چیزی را ترک کردن. زمانی که Hilarie Burton مورگان مجموعه ای را برای نوشتن یک کتاب او قصد

توسط KETABKHOOOON در 16 اردیبهشت 1399

گرفتن واقعی — و نه هر چیزی را ترک کردن. زمانی که Hilarie Burton مورگان مجموعه ای را برای نوشتن یک کتاب او قصد ندارد خیلی شخصی است. در عوض روستایی خاطرات تبدیل به "عشق نامه ای به یک شهر به یک مزرعه به یک مرد."

این بازیگر 37 باز در مورد ازدواج خود را به Jeffrey Dean Morgan, زندگی به عنوان یک VJ, یک بازیگر سرب در One Tree Hill و بعد از آن یک مادر و یک کشاورز. نبود یک سفر آسان. یکی از بزرگترین بخش از این کتاب است که زن و شوهر را مبارزه برای کودکان و عاطفی او بازگو متعدد سقط جنین — و چگونه آن را تحت تاثیر خانواده است.

"من و او با استرس و غم و اندوه بسیار متفاوت از" یقه سفید ستاره می نویسد. "او آرام و اتاق را ترک کردم اما نیاز به تعامل. من نیاز به بحث در مورد آن را به مرتب کردن بر اساس s—t."

او همچنین توضیح می دهد که او در زیر بسیاری از افراد مشهور در شبکه های اجتماعی و احساس کمی خاموش با جزئیات خود را از دست دادن فرزند.

"من اغلب خواندن رسانه های اجتماعی, پست, از, دو فاک, اعلام, 'هی ما سقط, اما آن را به ارمغان آورد به ما هم نزدیک است.' من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که سقط جنین را نمی جفری و من هم نزدیک" Hilarie می نویسد. "ما زندگی را در همان فضا اما پیشرو موازی زندگی می کند. به صداقت بیشتر از زمان ما نیست حتی زندگی در همان محل است."

او و مرده راه رفتن ستاره, 54, گیر از طریق آن را یاد گرفته و برای برقراری ارتباط است. "فاصله بین که ما اول شده بود بار ما کرد که در مقابل ما در حال حاضر کمک فوق العاده" او می گوید: در مورد رابطه خود را پس از سوم سقط جنین. "من تا به حال شریک زندگی من برگشت. او گفت: چیزهایی که من نیاز به شنیدن. ما می خواهم دوباره از دست رفته, اما ما همچنین می خواهم برنده به نحوی در میان است."

حرکت را از طریق گالری های زیر برای بیشتر آیات از روستایی Diaries.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب