جف جلسات انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن 'اطفال توهین' پیش از آلاباما انتخابات در برابر Tuberville

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن sparred با دادستان کل سابق جف جلسات بیش از توییتر در شنبه روز قبل از ج

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن sparred با دادستان کل سابق جف جلسات بیش از توییتر در شنبه روز قبل از جلسه در رقابت تلخ سهشنبه انتخابات برای خود, پیر, آلاباما بسازید.

پس از دوباره صحه جلسات' حریف در جمهوریخواه ریاست سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville – مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی جلسات به عنوان "یک فاجعه است که اجازه دهید همه ما پایین است. ما نمی خواهیم او را در واشنگتن!"

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار کرده است کینه در برابر جلسات تا کنون از او recused خود را در این تحقیقات به انتخابات دخالت رهبران دو سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت بسته حمایت خود را از Tuberville به جلسات' recusal.

"من افتخار و صداقت به مراتب مهم تر از این نوجوانان توهین" جلسات اخراج پشت, قبل از انتقاد Tuberville. "خود را به رسوایی زده نامزد بیش از حد بزدلانه به بحث است. همانطور که می دانید آلاباما نمی سفارشات از واشنگتن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا تایید Tuberville برای جلسات " پیر صندلی در ماه مارس است. Tuberville و جلسات در حال رقابت در سه شنبه برای توافق نامزدی به صورت فعلی دموکرات ایالت داگ جونز در پاییز.

بیشتر: آنچه که در مورد روز سه شنبه مقدماتی در نیوجرسی و دلاور

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت اخراج جلسات در سال 2018 گفت که او هرگز به استخدام او در وهله اول اگر او می خواهم شناخته شده او خواهد recuse خود را از بررسی است. جلسات' recusal در نهایت منجر به رابرت مولر انتصاب به ویژه مشاور و نزدیک به دو سال از انتخابات کاوشگر که سایه مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال ، تهمت بود در نهایت به جرم متهم است.

در طول سال جلسات رفته از یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین آوازی حامیان به تبدیل شدن به یکی خود را مکرر افراد از تمسخر. جلسه اول بود سناتور به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 2016 اولیه دادن به مبارزات انتخاباتی خود مشروعیت قبل از آن سال فوق العاده سهشنبه نامزدی مسابقات. جلسه پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از رسمی تایید معروف پوشیدن "را در امریکا بزرگ دوباره" کلاه در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در آگوست 2015 و ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیواری طرح.

در یک مصاحبه تلویزیونی در تابستان گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جلسات' انتصاب به عنوان دادستان کل "بزرگترین اشتباه" خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در جلسات را ادامه داد او در طول مبارزات انتخاباتی سنا. در مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جلسات به رها کردن مسابقه.

"جف شما تا به حال شانس خود را و شما آن را منفجر" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در تبادل با جلسه که جلسه دوباره در دفاع از خود recusal. "شما تا به حال هیچ شجاعت و مخروبه بسیاری از زندگی است."

بیشتر: آلاباما اولیه رای دهندگان راهنمای: مقدار مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; کمی درباره دولت

با وجود تهمت را مخالفت شدید به جلسات' پیشنهاد برای سنا در جلسات به طور مستمر استفاده می شود حمایت خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک بخش کلیدی از مبارزات انتخاباتی خود. جلسات را پوشیده است و یک قرمز "را در امریکا بزرگ دوباره" کلاه در تبلیغات و ذکر شده است که او اولین سناتور به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: جف جلسات انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن 'توهین' پیش از آلاباما در سنای روانابtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب