جنیفر گارنر و بن افلک را 'سخت کار می کرد برای رسیدن به یک جای خوب'

حمایتی ex. جنیفر گارنر's "مبارک" به ببینید تا چه حد او سابق, شوهر, بن افلکآمده است پس از 2015 را تقسیم. همه چ

توسط KETABKHOOOON در 31 اردیبهشت 1399

حمایتی ex. جنیفر گارنر's "مبارک" به ببینید تا چه حد او سابق, شوهر, بن افلکآمده است پس از 2015 را تقسیم.

این اردو آلوم 48 و راه بازگشت بازیگر, 47, "سخت کار کرده اند برای دریافت در یک جای خوب با یکدیگر" یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. که می شود گفت گارنر است "همیشه مودب و تراست بن و اجازه می دهد او را به انجام آنچه او می خواهد که او را با بچه ها."

Jennifer Garner Is Happy to See Ex-Husband Ben Affleck in a Good Place
جنیفر گارنر و بن افلک. مت بارون/شاتر (2)

گارنر و افلک به نام خود 10 سال از ازدواج در ماه ژوئن 2015 را طلاق ندارد نهایی تا پایان سال 2018 است. The exes سهم دختران بنفش 14 و Seraphina, 11, و, پسر ساموئل, 8.

پس از آنها رفت و راه خود را جدا ما منحصرا نشان داد در ماه اکتبر 2018 که جلب نقل مکان کرد با تاجر جان میلر. افلک بخشی از تاریخ چند زنان از جمله شنبه شب زنده تولید لیندسی Shookus و Playboy مدل Shauna خادم قبل از پیدا کردن دوست دارم دوباره در این سال با بازیگر Ana de Armas.

"اگر چه آن را غم انگیز در یک راه برای دیدن او حرکت می کند و خیلی خوشحال او در نهایت خوشحال است که او خوشحال است و در خوب و سالم در محل زندگی خود" خودی می گوید ما. "این چیزی است که او در نهایت می خواهد برای پدر از بچه های خود را."

Ben Affleck and Ana de Armas take their dogs for a walk Jennifer Garner Is Happy to See Ex-Husband Ben Affleck in a Good Place
بن افلک و Ana de Armas نگاهی به سگ خود را برای پیاده روی در لس آنجلس در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. Broadimage/شاتر

ما را شکست این خبر در ماه مارس که افلک است که قدمت 32 ساله چاقو از بازیگر پس از دیدار در مجموعه ای از فیلم های آب های عمیق است. زن و شوهر ساخته شده خود را عاشقانه Instagram رسمی در ماه گذشته در حالی که جشن de Armas تولد در جاشوا تره پارک ملی در کالیفرنیا است.

جلب حمایت از آرگو بازیگر رابطه جدید. این نام مستعار آلوم است "مبارک در زندگی خود و حمایت از او و برای او خوشحال و ارتباط خود را" یک منبع قبلا به ما گفت.

در ضمن خودی منحصرا نشان داد به ما که de Armas در افلک و جلب گوشه به عنوان به خوبی. به بد گویی کردن از بد گویی کردن از بازیگر تقدیر برای چگونه exes کار به منظور بالا بردن کودکان خود را با هم.

"[آنا] فکر می کند بن چنین شیرین و خوبی" یک منبع توضیح داد به ما. "[او] را تحسین چگونه او مرتب زیادی بین کار خود بچه ها و coparenting با جن."

افلک در نهایت "تجزیه وقت خود را [بین آنا و خانواده اش] و مثل همیشه بچه ها مهم ترین چیز در زندگی خود" این منبع گفت. اما جایزه اسکار برنده هنوز هم "باعث می شود مطمئن شوید که او هم برای [آنا] و این که او شماره یک است."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن