بحث در مورد بی دست و پا! تام بردی انشعابات شلوار در موسسه خیریه مسابقات گلف

حوادث اتفاق می افتد! تام بردی را تجربه عمده خطا در یک برنامه زنده تلویزیونی ظاهر در سهشنبه, مارس 24. فراموش ن

توسط KETABKHOOOON در 5 خرداد 1399

حوادث اتفاق می افتد! تام بردی را تجربه عمده خطا در یک برنامه زنده تلویزیونی ظاهر در سهشنبه, مارس 24.

42 ساله Tampa Bay Buccaneers بازیکن شرکت کننده در مسابقه: لیگ قهرمانان برای خیریهکه در طی آن او را کمک به افزایش 20 میلیون دلار برای coronavirus امداد. در حالی که همه به نظر می رسد طبیعی میان این مسابقات به عنوان او و گلف باز فیل مایکلسون مربع برابر تایگر وودز و Peyton Manning, همه چیز در زمان بی دست و پا به نوبه خود زمانی که بردی رفت برای بازیابی توپ خود را در هفتم سوراخ.

پس از خم کردن انتخاب کنید تا جسم معروف کارفرمایی شلوار پاره پاره از هم جدا. بردی اذعان کمد لباس خرابی در یک صدای جیر جیر اشاره به کروناویروس همه گیر نوشتن "شلوار می خواستم در اجتماعی فاصله من حدس می زنم..."

NFL ستاره هیچ غریبه ای به لب شوخی است. ماه گذشته بردی عناوین ساخته شده برای دو رویداد جداگانه از خاطی. برای اولین بار از آنها رخ داده است و در 7 آوریل هنگامی که او به اشتباه وارد ساکن فلوریدا ، او معتقد بود که این مکان متعلق به Tampa Bay Buccaneers "توهین آمیز" هماهنگ کننده بایرون Leftwich.

"من به طور معمول نمی ترک درب جلو باز اما من به طور اتفاقی آن را باز بگذارید که روز" David Kramerصاحب خانه گفته TMZ در آن زمان است. "من فقط اتفاق افتاده است به نشستن انجام کار در شرایط عادی روز سه شنبه در جزیره من حق در اینجا در آشپزخانه من ... و من تماشای این پسر قد بلند فقط راه رفتن در خانه من. او یک کلاه بیس بال ، من به یاد داشته باشید او یک پسر خوب به دنبال."

با توجه به Kramer, او تا به حال مختصری ارز با بردی پس از ورود و بومی کالیفرنیا بود "اشتباه ترین چهره" قبل از درخواست "من در اشتباه شویم."

Tom Brady Splits Pants During Charity Golf Tournament
تام بردی از خلیج تمپا Buccaneers واکنش نشان می دهد پس از holing از fairway در هفتم سوراخ در طول مسابقه: لیگ قهرمانان برای امور خیریه در, مدال باشگاه گلف در حوب ساند فلوریدا در 24 مه سال 2020 است. مایک EHRMANN/گتی ایماژ/جزوه/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

در این هفته که به دنبال سابق New England Patriots کارفرمایی گرفتار شدم برای خاطی در یک پارک که بسته شد با توجه به بهداشت جهانی بحران. در آن زمان یک منبع گفت:" ما هفتگی است که به طور انحصاری بردی "بود و کشش پس از اجرا در یکی از شهر پارک." او "نبود پرتاب" از منطقه اما یک پارک کارمند "متوقف شد به او بگویید این پارک بسته شد."

پس از تیتر-ساخت خاطی حوادث بردی صحبت کردن در مورد اقدامات خود را از طریق توییتر. "خاطی در پارک شکستن و ورود" او توییتی در آوریل 23. "فقط ساخت خودم در خانه در خلیج تمپا! 😂."

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب