جنیفر گارنر به فن خود متخصص فروپاشی مشاوره در Instagram

صحبت از قلب است. جنیفر گارنر مشترک کلمات حکمت با Instagram follower که باز کرد تا به او در مورد خود را در رابط

توسط KETABKHOOOON در 11 تیر 1399

صحبت از قلب است. جنیفر گارنر مشترک کلمات حکمت با Instagram follower که باز کرد تا به او در مورد خود را در رابطه اخیر مبارزات.

در دوشنبه, 29 ژوئن با نام مستعار آلوم 48 ارسال شده خنده دار خلاصه ای از آخرین "مستند درنده" به نظر می رسد که او خود جدا با کودکان بنفش, 14, Seraphina, 11, و, سام, 8, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس. هر چند او در نگه داشتن خلق و خوی نشاط در رسانه های اجتماعی تغذیه یکی دنبال استفاده از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن داستان شخصی در نظرات.

"من آرزو می کنم من تا به حال خود را در شادی و احساس امنیت است. و من نمی گویم که واحد از آنجا که شما در حال حاضر خود را به عنوان خوب و نوع فرد است. اقدامات خود را به شما نشان می دهد به خوبی و نوع" کاربر نوشته است. "این که من در نهایت بدست شجاعت برای گفتن شوهرم به ترک پس از سال ها از سوء استفاده عاطفی و احساس می کنم مثل من هرگز پیدا کردن شادی و امنیت."

Jennifer Garner Shares Expert Breakup Advice With Instagram Fan
جنیفر گارنر AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

فن ادامه داد: "من برای پیدا کردن یک حس مرهم از دیدن شماست اما آن را نیز مخلوط با مسرت و احساس چون من فکر نمی کنم که همیشه وجود داشته باشد. او بسیار کینه جو و قدرتمند و من هیچ چیز و هیچ کس. چرا من گفت این برای یک غریبه? من واقعا نمی دانم."

ساعت بعد 13 Going on 30 بازیگر در پاسخ با توانمند سازی بیت از مشاوره ارتباط برای او صدمه دیده پیرو. "قلب خود را برای تلفن های موبایل, سنگین, من خیلی متاسفم" گارنر نوشت در روز دوشنبه. "امیدوارم شما را قدرتمند زنان در گوشه ای خود را یادآوری شما از قدرت خود و ارزش خود را. امیدوارم شما قادر به آرام کردن ذهن خود را با نماز/مراقبه/ ورزش/ هنر است. خنده خواهد آمد و واقعا -- از آن است که ارزش مبارزه را دارد. تا آن زمان همه از عشق من."

گارنر کار می کرد از طریق یک فروپاشی خود را پس از تماس با او 10 سال از ازدواج به بن افلک در ژوئن 2015. پس از پایان رابطه, سابق, زن و شوهر هنوز با اب و هوای یک تعداد انگشت شماری از یو پی اس و فراز زندگی از جمله 47 ساله بتمن بازیگر مبارزه با متانت.

به عنوان آنها همچنان به coparent سه بچه خود را گارنر و شوهر سابق او را حل و فصل را به یک قوی معمول است. در ماه مه خودی گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری the exes "سخت کار کرده اند برای دریافت در یک جای خوب با یکدیگر" حتی به عنوان آنها در حرکت با روابط جدید. ما را شکست این خبر در اکتبر 2018 که جلب شد دوستیابی تاجر جان میلردر حالی که افلک شده است مربوط به لیندسی Shookus, Shauna خادم و Ana de Armas پس از طلاق خود را.

"اگر چه آن را غم انگیز در یک راه برای دیدن او حرکت می کند و خیلی خوشحال او در نهایت خوشحال است که او خوشحال است و در خوب و سالم جای خود را با زندگی" این منبع گفت: جلب و خوب را شکار ستاره. "این چیزی است که او در نهایت می خواهد برای پدر از بچه های خود را."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن