جنیفر لوپز می آموزد شکیرا چگونه به تکان در سوپر باول تصویری

جنیفر لوپز مشترک راز خود را به انجام کامل تکان با شکیرا در به تازگی منتشر شده 2020 Super Bowl تمرین تصویری. S

توسط KETABKHOOOON در 15 اردیبهشت 1399

جنیفر لوپز مشترک راز خود را به انجام کامل تکان با شکیرا در به تازگی منتشر شده 2020 Super Bowl تمرین تصویری.

"من نمی توانم باور کنم که آن را در حال حاضر شده است 3 ماه پس از #SuperBowlLIV #حاصل کار دو تیم نشان می دهد!" لوپز, 50, زيرنويس شش فیلم در Instagram در یکشنبه, مه 3. "بسیار اتفاق افتاده پس از آن, اما من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن سرگرم کننده زیرچشمی نگاه کردن در پشت صحنه در اولین تمرین با رقصندگان و @شکیرا."

در یکی از کلیپ های "جنی از بلوک" خواننده و "Hips don't Lie" اواز خوان, 43, تمرین برخی از لب به لب-دادن رقص حرکت می کند با پشت خود را به دوربین به عنوان لوپز می گوید شکیرا "من این کار را با من زانو من لرزش زانو. شما لرزش زانو خود را با حرکت بیش از حد."

سپس او اضافه شده با یک لبخند "مادر من به من آموخت که وقتی من 4."

این جفت ارز در تاریخ ساخته شده در ماه فوریه به عنوان دو لاتین, زنان به همکاری تیتر این حاصل کار دو تیم در سوپر باول.

Jennifer Lopez Teaches Shakira How to Booty Shake in Super Bowl Rehearsal Video
شکیرا (سمت چپ) و جنیفر لوپز در حاصل کار دو تیم از لیگ ملی فوتبال سوپر باول LIV در Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا در فوریه 2 سال 2020 است. لری W SMITH/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

"خیلی هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن با شما امشب @شکیرا!" لوپز نوشت: پیش از 12 دقیقه عملکرد در فوریه 2. "اجازه دهید نشان می دهد جهان چه, دو, دختران لاتین, می توانید انجام دهید."

مدت کوتاهی پس از ارسال او رجعت از زرنگ بازیگر مشترک چهار عکس از خودش شادی پریدن در هوا و توضیح داد که چگونه او را برای مقابله میان coronavirus قرنطینه.

"در این زمان هنگامی که آن را بسیار آسان برای به دست آوردن پایین و فکر می کنم از همه چیز اشتباه است و آنچه که ما نمی باید و نمی دانم پاسخ به... من آن را به یک عادت می گویند سه چیز ممنون من به عنوان به زودی به عنوان من باز چشم من و سپس در شب هنگامی که من در رختخواب دراز کشیده من لیست سه چیزهای خوب را با صدای بلند که اتفاقی افتاده است. می تواند هر چیزی... و من سعی کنید به آنها را تغییر دهید به طوری که آنها یکسان نیست هر روز," او توضیح داد که گفتن طرفداران به "اقامت مثبت و ایمن ماندن."

لوپز و نامزد الکس رودریگزنشان داد در ماه گذشته که آنها تا به حال برای قرار دادن برنامه ریزی شده خود را در تابستان nuptials در ایتالیا در برگزاری با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

"ما باید برای رفتن با جریان در حال حاضر. همه چیز سیال است. همه چیز شده است فقط در یک مکث" سابق نیویورک یانکیز بازیکن, 44 گفت: جیمی فالون در طول یک امشب نشان می دهد ظاهر در آوریل 23. "خواهیم دید که در آن جهان به ما طول می کشد. بدیهی است که این بی سابقه است زمان. و برای ما فقط می خواهیم مطمئن شوید که ما فکر می کنم اول ایمنی و اطمینان حاصل کنید که تمام آنهایی که کمی در یک جای خوب."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن