Jenny Slate خروجی ', بزرگ, دهان,' نشان می دهد سازندگان نذر به توزیع مجدد با بازیگر

کنار پله. Jenny Slateکه به ابراز شخصیت خانم مباشر-Greenwald پس از سال 2017 Netflix اولین دهان بزرگاست تصمیم به

توسط KETABKHOOOON در 5 تیر 1399

کنار پله. Jenny Slateکه به ابراز شخصیت خانم مباشر-Greenwald پس از سال 2017 Netflix اولین دهان بزرگاست تصمیم به ترک سری به اتاق را برای یک بازیگر به پیوستن به نشان می دهد.

"من شما را به این تصمیم امروز که من دیگر نمی تواند بازی شخصیت از 'Missy' در انیمیشن نشان می دهد تلویزیون بزرگ ، در آغاز نشان می دهد من با استدلال خودم بود که آن حضرت برای من به بازی 'خانم' از آنجا که مادر او یهودی است و رنگ سفید به عنوان من" تخته 38 نوشت: در Instagram در چهار شنبه, ژوئن 24. "اما" دختر خانم " نیز سیاه و سیاه شخصیت در انیمیشن نشان می دهد باید توسط مردم سیاه و سفید. من تصدیق می کنم که چگونه من اصلی استدلال ناقص بود که آن وجود داشته است به عنوان مثال از امتیاز سفید و ناعادلانه کمک هزینه ساخته شده در یک سیستم اجتماعی سفید برتری که من بازی 'Missy,' من درگیر شدن در یک عمل پاک کردن از مردم است."

Jenny Slate Exits Big Mouth
Jenny Slate حضور انواع ساندنس استودیو ارائه شده توسط AT&T در پارک سیتی ایالت یوتا در تاریخ 26 ژانویه 2019. جان Salangsang/انواع/شاتر

او سپس اشاره کرد: "پایان من تجسم از 'Missy' است که یک گام در یک فرایند طولانی از کشف نژادپرستی در اعمال" توضیح داد که در حالی که او را نمی توانید تغییر دهید و چه چیزی در گذشته اتفاق افتاده است, او می تواند آگاهی از آنچه در جریان است در آینده.

"من می تواند پاسخگویی را برای من انتخاب" به پارک و تفریح و سرگرمی آلوم نوشت. "من ادامه خواهد داد برای شرکت در معنی ضد نژادپرستی اقدام به متفکر در مورد پیام در کار من کنجکاو می شود و باز به بازخورد و برای انجام بهترین من به مسئولیت این راه است که من بخشی از مشکل است."

سازندگان نشان می دهد, Nick Kroll, اندرو گلدبرگ, Mark Levin and Jennifer Flackettنیز صحبت کردن از طریق توییتر در حمایت از بازیگر' تصمیم به ترک نشان می دهد. "ما صمیمانه عذرخواهی و پشیمانی اصلی ما تصمیم به بازیگران یک بازیگر به صدای یک سیاه و سفید شخصیت" گروه آغاز شد و در بیانیه ای قبل از تشکر از تخته سنگ برای آمدن به جلو و الهام بخش آنها.

Jenny Slate as Missy Foreman-Greenwald on Big Mouth
Big Tits, Netflix

"ما از صمیم قلب معتقدند که دختر خانم در دهان باید ابراز شود توسط سیاه و سفید بازیگر" آنها ادامه داد. "ما مفتخریم که نمایندگی که Missy ارائه کرده است, مغزی, زنان حساس از رنگ و ما قصد داریم به ادامه این نمایندگی و بیشتر رشد Missy شخصیت ما به عنوان توزیع مجدد یک سیاه جدید بازیگر برای بازی خود را. ... ما مشتاقانه منتظر بودن قادر به کشف خانم داستان با حتی بیشتر صحت در سال به آمده است."

پس از فصل 3 پخش Netflix بکشد تمدید سری انیمیشن برای سه فصل است. فصل 4 که برتر خواهد شد در پاییز در حال حاضر پیچیده شده تا تخته سنگ را هنوز هم صدای خانم که برای فصل.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de