جری اوکانل: من نمی دانم اگر من ازدواج می تواند 'دسته' قرنطینه

بزرگترین آزمون ؟ جری اوکانل, ترس از ازدواج خود را به ربکا Romijn به عنوان زن و شوهر رو قرنطینه به دلیل بیماری

توسط KETABKHOOOON در 11 مرداد 1399

بزرگترین آزمون ؟ جری اوکانل, ترس از ازدواج خود را به ربکا Romijn به عنوان زن و شوهر رو قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"ما شده ایم برای ازدواج 13 سال و قرنطینه شکسته نشده ما" بازیگر 46 منحصرا گفت: ما هفتگی در پنج شنبه, جولای 31, در حالی که بحث خود را با همکاری باب ایوانز مزارع. "من با افتخار می گویند یک فریاد به باب برای اتصال ما با تمام شگفت انگیز خود را مک و پنیر است که نگه داشتن خانواده ما با هم."

Jerry O’Connell Didn’t Know if His Marriage to Rebecca Romijn Could ‘Handle’ Quarantine
ربکا Romijn و جری اوکانل. MediaPunch/شاتر

اوکانل تا به حال شک و تردید خود را در آغاز. "من باید بگویم — من قصد دارم به دردسر برای این — که قرنطینه [شروع] ... گفتم من مطمئن هستم که چگونه نه تنها خانواده ما رفتن به آن را, اما من می تواند ازدواج دسته این؟'" او به یاد می آورد. "و من جرات گفتن آن شده است نوع از سرگرم کننده است. ما فقط ممکن است آن را."

این راز: به جرات رویایی ستاره کنایه آمیز که او متوجه او خواهد بود در چنین محله های نزدیک با Romijn, 47. "من نمی دانم که من قرار بود به صرف این مقدار زمان و با همسرم" او پکتیا میباشد. "من فکر کردم من می خواهم برای رفتن به کار هر روز. من فکر کردم من می خواهم در رفت و آمد بود. من فکر کردم شاید شما می دانید در تعطیلات آخر هفته شاید چند وعده های غذایی در خانه — باب ایوانز از یخچال بخش است. اما این دیوانه شده است."

وی افزود: "مثل هیچ کس چیزی نمی داند. هیچ کس قبل از این انجام داده. و نه مثل ما می توانید به پدر و مادر ما و یا بزرگان و مانند 'هی بابا و مامان آنچه آن را مانند زمانی که شما رفت و از طریق قرنطینه?'"

با وجود o'connell را نور دل طبیعت در مورد وضعیت او تا به حال چشم خود را بر روی بازیگر طولانی قبل از آنها ساخته شده و همه چیز رسمی در ژوئیه 2007. او گفت: ما او نیست "می خواهم به دمدمی مزاجی همسر من" اما اذعان کرد که او نگه داشته یک عکس از او را در کیف پول خود را و "در آن نگاه کرد و آن را مورد مطالعه قرار 10 سال قبل از من او را ملاقات کرد."

"در حال حاضر نگاه ما," او گفت:. "ما شده اند برای ازدواج 13 سال است. ما را در سفر RV, مبارزه با خوردن باب ایوانز مک و پنیر با تمام خانواده. این یک زیبا, زیبا, زیبا چیزی است."

اوکانل — که سهام 11 ساله دوقلو دختر چارلی و دالی با Romijn — و Alfonso Ribeiro با همکاری باب ایوانز مزارع برای عشق در نگاه اول نیش کمپین ایجاد دستور العمل های سرگرم کننده با استفاده از نام تجاری را به طرف شام.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن