جسیکا Mulroney شوهر انتقاد Meghan Markle ارسال به تمام شایعات کتاب

خسروانه خشم. جسیکا Mulroney's, شوهر, بن Mulroney, تعطیل حدس و گمان است که او شده است به امید کار بر روی یک ارس

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

خسروانه خشم. جسیکا Mulroney's, شوهر, بن Mulroney, تعطیل حدس و گمان است که او شده است به امید کار بر روی یک ارسال به تمام کتاب در مورد سابق بورس Meghan Markle میان اخیر خود را در حال سقوط.

در Daily Mail منتشر شده در جمعه, جولای 10, که, جسیکا, 40, شده است رسیدن به مناسب آلوم, 38, شده است و خانههای گلی خالی بیش از ایده نوشتن یک کتاب در مورد دوستی خود را. دو روز بعد, بن, 44, مشترک داستان در توییتر با یک کلمه takedown: "نادرست است."

Jessica Mulroney Husband Ben Mulroney Slams Meghan Markle Tell-All Book Rumors
جسیکا Mulroney و بن Mulroney حسن نیت ارائه میدهد جسیکا Mulroney/Instagram

در اوایل این سال, سابق, Good Morning America خبرنگار آمد زیر آتش در رسانه های اجتماعی پس از گذار ساشا اکستر متهم او را از اغلب نشان دادن "کتاب سفید امتیاز است." کانادا سبک گفته تهدید به اقدام قانونی علیه اکستر و بعد از آن صادر عمومی عذرخواهی و اشاره کرد که او "همچنان به یادگیری و گوش دادن به چگونه من می توانم با افتخار به بالا بردن و حمایت از سیاه و سفید, صدای." جسیکا همچنین استناد دوستی خود را با Markle این ادعا که او باید حساسیت بیشتری در مورد وضعیت زنان است چرا که او "زندگی می کردند و تجربه شخصی با نزدیک ترین دوست من که در آن مسابقه بود که در جلو و مرکز."

مدت کوتاهی پس از رسوایی عناوین ساخته شده یک منبع گفت:" ما هفتگی است که به طور انحصاری Markle است و دیگر علاقه مند به همکاری خود با جسیکا.

"Meghan نمی تواند بیش از آن که جسیکا به ارمغان آورد تا رابطه خود را با Meghan زمانی که او اظهار نظر در مورد 'نزدیک ترین دوست' در گفتمان با ساشا" منبع اضافه شده است. "است که بسیار توهین آمیز به مگان و عامل تصمیم گیری برای او. Meghan نظر رابطه انجام شود."

Jessica Mulroney Husband Ben Mulroney Slams Meghan Markle Tell-All Book Rumors
شاهزاده هری و Meghan Markle حضور مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر در لندن در 9 مارس سال 2020 است. شاتر

دوم منبع اشاره کرد که دو زن که با رشد نزدیک در حالی که Markle بود فیلمبرداری مناسب در کانادا در حال حاضر در استراحتی قبل از جسیکا بود برای انتقاد از رفتار او نسبت به اکستر.

"البته مگان حمایت از جسیکا به عنوان او با تمام دوستان خود را اما آن را کمی خارج از قرار دادن که جسیکا به ظاهر با استفاده از دوستی خود برای عناوین" خودی افزود که Markle در تلاش بود تا "فاصله خودش" از سابق رفیق دیرین

پس او از شکاف با اکستر کانادا در جامعه از دست رفته او را کمک نقش در Good Morning America, که در آن او تا به حال شده است یک مشاور مد برای نزدیک به دو سال است. به زودی پس از, جسیکا, شوهر, همچنین اعلام کرد که در نظر گرفتن برخی از زمان به دور از نور افکن در میان واکنش.

"من همسرم را دوست دارم. اما من این است که جایی برای صحبت برای او" بن گفت: در طول یک ماه ژوئن قسمت از کانادا صبح خود راتایید که او را ترک نقش خود را در CTV را etalk پس از 18 سال است. "و امروز هم ما متعهد به انجام کار برای هر دو یادگیری و درک بیشتر در مورد ضد سیاه نژادپرستی و همچنین یادگیری و درک بیشتر در مورد ما نقاط کور."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب