جو بایدن می گوید MSNBC شادی رید او را در حال حاضر بررسی 4 معاونت داوطلبان خواهد 'محدود کردن لیست به زودی

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن اصلی بود مهمان در شادی رید در مراسم تحلیف MSNBC زمان نخست نم

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن اصلی بود مهمان در شادی رید در مراسم تحلیف MSNBC زمان نخست نمایش پنج شنبه و او سعی کردم به او را به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد که او ممکن است انتخاب خود را به عنوان همسر در حال اجرا. او تا به حال برخی از پیشنهادات به طور کلی بیش از حد.

"زنان به طور خاص بوده است ضربان قلب از حزب دموکرات برای مدت زمان طولانی" رید گفت. "آیا شما متعهد به نامگذاری یک زن سیاه و سفید خود را به عنوان معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر?" او نبود. "من متعهد به نامگذاری هر اما مردم من را به نام اما در میان آنها وجود دارد سیاه می شود." "به طوری که تصمیم گیری در جریان است در حال حاضر." او را "تضمین" و "قول" که دولت او "شبیه خواهد شد و امریکا هر دو از معاون رئیس جمهور به دادگاه عالی به کابینه موقعیت های عمده هر موقعیت در کاخ سفید است."

"آیا شما به محدود کردن انتخاب های خود را?" رید پرسید. "ما از طریق رفته در مورد چهار نامزد تا کنون" بایدن گفت: "و پس از آن زمانی که من تمام بررسی صلاحیت انجام می شود از همه نامزدها و سپس من قصد دارم برای محدود کردن لیست و پس از آن خواهیم دید و پس از آن من میخوام شخصی بحث و گفتگو با هر یک از نامزدها که در سمت چپ و تصمیم گیری."

رید شروع نمایش با بازی کلیپ از کریس والاس مصاحبه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در فاکس نیوز یکشنبهسپس درخواست بایدن واکنش. او برای اولین بار نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن این ادعا که در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس "هیچ کشور دیگری انجام داده است آنچه که ما انجام داده ایم در تست ما حسادت از جهان است." "من فکر می کنم او درست می شود." "هیچ کشوری تا به حال انجام آنچه که ما انجام داده ایم: راه رفتن دور. هیچ رهبری در اینجا. او در واقع صفر صفر. او تسلیم شد. ... او خواهی بود زمان جنگ رئیس جمهور مبارزه با این ویروس. او پرچم سفید مطرح شده. او هیچ ایده چه چیزی برای انجام. صفر. آن را تنها یک چیز او در ذهن: چگونه او پیروزی مجدد؟ - و مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم COVID و/یا مرگ از COVID." سازمان دیده بان زیر.

داستان های بیشتر از theweek.com
خالق شناخت آزمون تهمت بالند از acing می گوید آن را "تصور می شود آسان' برای unimpaired مردم
مایکل کوهن است که تحت پیگرد دادستان کل ویلیام Barr برای تلافی
Kanye غرب می خواهد ماری جوانا به صورت رایگان و هر کس که دارای نوزاد برای دریافت یک میلیون دلار'tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن