Beto o'rourke فکر می کند تگزاس 'بایدن را به از دست دادن'

Beto o'rourke تایید جو بایدن از رئیس جمهور در مارس 2. (اریک Thayer/فردا نیوز)واشنگتن — اگر چه او پیشنهاد ریاست

توسط KETABKHOOOON در 6 تیر 1399
Beto o'rourke تایید جو بایدن از رئیس جمهور در مارس 2. (اریک Thayer/فردا نیوز)

واشنگتن — اگر چه او پیشنهاد ریاست جمهوری شکست خورده برای به دست آوردن کشش سابق تشکر. Beto o'rourke آمد درون یک مو از تبدیل شدن به یک سناتور تگزاس در سال 2018 انجام شده و بهتر از هر حزب دموکرات در ایالت نژاد در نزدیک به 30 سال است.

صرف نظر کردن از یک مطلب پست سنتی-اجرای مسیر کابل punditry, o'rourke باقی مانده است ساکت تر از برخی از همتایان خود از او به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود. در تلاش برای افزایش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در تگزاس به او کمک رهبری get-out-the-رای داوطلب از طریق تلاش های خود را تایید شده توسط مردم و می گوید او همچنین خانههای گلی خالی یک آموزش حرفه ای.

و در حالی که دموکرات ها گفته اند که در چرخه ی قبلی که قابل اعتماد red Texas ممکن است به نوبه خود آبی o'rourke معتقد است که زمان تلاقی تحولات اجتماعی نژادی حساب و بالا رفتن coronavirus موارد را فشار رای دهندگان این حزب به مدت طولانی آرزو — به خصوص حومه میانه — در بایدن ،

"من فکر می کنم تگزاس بایدن را به از دست دادن" گفت: o'rourke, نشستن روی دولای خود, El Paso, صفحه اصلی, به, یاهو, اخبار, تروریست مصاحبه تلفنی در روز چهارشنبه.

"در حال حاضر ما در یک انتخابات ریاست جمهوری چرخه که تمایل به افزایش دموکراتیک مردم در انتخابات. ما در حال حاضر کردم تا در سال 2018 است. شما باید فقط یک تاریخی سوء مدیریت همه گیر و اقتصادی انقباض و رکورد تعداد مدعیان در بالای همه نژادپرستی و نفرت و سولفات از رئیس جمهور و پس از آن در تگزاس ما برخی از مهمترین کنترل نشده و گسترش COVID-19" او گفت:.

"با توجه به این روند که ما در حال حاضر شاهد در نظر دموکرات ها بیش از حد انتظارات این است که در حال حاضر در حال حرکت در مسیر درست است."

O'rourke با اشاره به هیلاری کلینتون نسبتا قوی تگزاس در سال 2016 به عنوان به خوبی به عنوان خود two-and-a-half-از دست دادن نقطه مقابل تد کروز سناتور. — نزدیک ترین تگزاس در سنای نژاد در 40 سال — به عنوان اثبات این که دولت این است که در بازی مانند قبل از هرگز.

طراحی شده توسط افراد دارای 20,000-فرد داوطلب شبکه بسیاری از آنها شده اند حمایت o'rourke پس از انتخابات میان دوره ای. او می گوید که آنها ساخته شده ایم بیش از 355,000 تماس های جدید به ساکنان تگزاس که دموکرات ها اما نه ثبت نام برای رای دادن در دولت است. دموکرات امیدوارم که این تگزاسی بسیاری از آنها آمد از آبی سنگر مانند کالیفرنیا کمک خواهد کرد که آنها را در نهایت تلنگر دولت است.

در هفته های اخیر تگزاس نیز تبدیل به یک نقطه داغ برای coronavirus شیوع بیماری به عنوان موارد در هوستون ادامه به آمار تمام وقت روزانه اوج; این شهر در مسیر تبدیل شدن به بیشتر زده در آمریکا رقابت به طور مشابه شرایط وخیم در برزیل. سنبله در موارد led رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه به اعلام روز چهارشنبه بود که او این مساله دولت را بازگشایی طرح است.

O'rourke می گوید رای دهندگان او صحبت می کند به آگاه از آنچه که او معتقد است به شکست توسط GOP رهبری در سطوح ایالتی و فدرال حاوی ویروس است.

"شما فقط باید یک تاریخی سوء مدیریت از این بیماری همه گیر. این که آیا آن را از کاخ سفید یا فرماندار عمارت در اینجا در تگزاس و یا معاون فرماندار که در فاکس نیوز در تلاش برای سعی کنید برای رسیدن دولت به بازگشایی وجود دارد گفت: 'همه چیز مهم تر از زندگی. شما باید یک دولت جمهوری خواه است که به طور کامل استعفا هیچ رهبری ندارند" گفت: o'rourke.

در عین حال او می گوید گفتگو در مورد مسابقه رانندگی اکثر تماس های خود را. اعضای اقلیت بیشتر از سفید پوستان در تگزاس و در ماه گذشته شاهد ظهور یک گفتگو در سراسر کشور در اطراف و وحشیگری پلیس افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید.

"ما در حال ساخت این تماس در مقیاس صدها هزار نفر. آن را به ما خیلی روشن پنجره به چه تگزاسی در حال فکر کردن در مورد در حال حاضر" o'rourke گفت.

"این موضوع از عدالت و بی عدالتی است که تعریف زندگی برای آمریکایی های سیاه و سفید همیشه از وجود یک امریکا در خط مقدم تقریبا هر مکالمه که ما الان با آن مواجهیم."

او به یاد می آورد صحبت های اخیر او با یک زن رای دهندگان که به او گفت او ثبت شده خواه. با توجه به o'rourke زن گفت: او با داشتن برخی از شک و تردید در مورد رای گیری برای رئیس جمهور تهمت و بار دوم پس از مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد او را به برگزاری یک تجمع در همسایه اوکلاهما در Juneteenth یک دیرین تگزاس تعطیلات بزرگداشت آزادسازی بردگان که در سراسر کشور جشن گرفته شد این سال است.

"من رک و پوست کنده را به عهده گرفت که نبود مهم به طور متوسط خود را جمهوری خواه رای دهندگان است که نمی خواهد آنها را نقل مکان کرد" گفت: o'rourke.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت موکول راهپیمایی خود را برای روز بعد از Juneteenth. اما سخنرانی خود اجتناب ذکر جورج فلوید Breonna تیلور Rayshard بروکس و یا هر گونه دیگر سیاه و فرد کشته شده توسط پلیس در ماه های اخیر. در خروج از تظاهرات او در سال 2016 تهمت نیز قادر به پر کردن این عرصه منجر به بحث از یک کمپین وسیع.

نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است آسیب پذیر در مسائل نژادی. اخیر اخبار یاهو/YouGov بررسی نشان داد که تنها 15 درصد از آمریکایی ها می گویند او از دست زدن به تظاهرات در اطراف فلوید را قتل شده است مفید است. متعدد نظرسنجی همچنین نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن در حال اجرا گردن و گردن در تگزاس است.

"انگار واقعا منحصر به فرد, منحصر به فرد, فرصت در حال وقوع است و این واقعا دلگرم کننده به من. اگر آنها به حال شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن را از طریق همه چیز را که قبل از این لحظه ، بچه ها در قفس آشکار نژادپرستی پاسخ به Charlottesville همه که. برای این کار در نهایت به حرکت او واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد."

نزدیک به مکالمات روزانه در مورد مسابقه با رای دهندگان الهام گرفته اند o'rourke به نژادی حساب خود را. او اعتراف کرد به اخبار یاهو که او در حال حاضر تاسف رای گیری به نفع نازک خط آبی عمل می کنند, یک لایحه است که باید افزایش مجازات برای قتل یک افسر پلیس از طریق گسترش آن اام.

"این یک اشتباه بود در بخشی از من" گفت: o'rourke. "من نمی دهد این قانون به این مهم فکر است که آن را سزاوار. این چیزی است که من متاسفم."

مغلوب ساختن پیشی جستن آمار o'rourke بیش از آخر هفته در Tulsa, Okla., رالی — نزدیک به هشت ماه پس از o'rourke لغو پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری و نه ماه پس از اظهارات بحث برانگیز در مورد تصرف تفنگ.

"شما حتی می توانید با قرار دادن تفنگ بزرگ, grabber, Beto o'rourke که یک احمق از خود را هنگامی که او برای رئيس جمهور گفت:" مغلوب ساختن پیشی جستن. "آنها او را مسئول اسلحه. امیدوارم به وجود نمی آید."

O'rourke که deputized به عنوان یک اسلحه سیاست تزار در بایدن کمپین می گوید: او نمی کند و با توجه به پرداخت و یا قرار دادن مقدار سهام در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات.

"من فکر می کنم که این شانس و این لزوما شخصی در بخشی خود را. من فکر می کنم او و مشاوران او را در درک چگونه آسیب پذیر آنها در تگزاس و من فکر می کنم آنها که اگر آنها را ترک 38 رای کالج انتخاباتی شده اند که قابل اعتماد در جمهوری ستون تا کنون از سال 1980 که آن را بیش از بازی گفت:" o'rourke.

"نه تنها آن را بیش از بازی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا بازی بیش از برای هر نامزد جمهوری خواه در آینده قابل پیش بینی."

پوشش تصویر بند انگشتی عکس: Eric Thayer/ایسنا

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • اف بی آی به نام قدرتمند مواد مخدر توسعه یافته برای ارتش یک تهدید. شرکت فروش مواد مخدر می گوید آن را به شما صرفه جویی در زندگی می کند.

  • به عنوان کسب و کار بازگشایی و خریداران بازگشت coronavirus است rebounding اما دولت نیست پیگیری خرده فروشی مبتنی بر شیوع بیماری

  • جوان معترض را در مرکز صحنه در تظاهرات علیه پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید

  • را که ادعا می کند در جان بولتون کتاب تاثیر?tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de