John Legend جوک که او برای Chrissy Teigen پس از هاردی Ed نشان می دهد

Chrissy Teigen پیاده روی باند در اد هاردی 2011 شنا مجموعه نشان می دهد. Gary من Rothstein/سازمان حفاظت محیط زی

توسط KETABKHOOOON در 2 خرداد 1399
John Legend Jokes That He Fell for Chrissy Teigen After Ed Hardy Show
Chrissy Teigen پیاده روی باند در اد هاردی 2011 شنا مجموعه نشان می دهد. Gary من Rothstein/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

برخی از رجعت! Chrissy Teigen مشترک بسیار مورخ عکس از خودش در اد هاردی مد نشان می دهد و John Legend شوخی که او می دانست که پس از آن او می خواست به صرف برای همیشه با او است.

روز شنبه, آوریل 20 34-سال-مدل های قدیمی نوشته شده #TBT از اد هاردی مد نشان می دهد در سال 2011 ، "سال 2011. اد هاردی مد نشان می دهد. تقریبا مثبت جان Gosselin نشسته ردیف جلو" او نوشت: در همراه زیرنویس. "من ستاره زده." اگر تنها او می دانست آنچه که او زندگی را تبدیل به!

چهار ضربه محکم و ناگهانی به نویسنده کتاب آشپزی کامل و بی نقص به آرایش صورت, که شامل یک اسموکی چشم برهنه لب و باور نکردنی تب و تاب بودن. موهایش را بافته بود و در مقابل با plaits سقوط در دو طرف صورت خود را.

"این سال من به پیشنهاد شما" افسانه نوشت: در نظر است. "بعد از دیدن شما در اد هاردی نشان می دهد من متقاعد شده بودند که زن من می خواستم به صرف بقیه زندگی من."

یکی از طرفداران با اشاره به این که این تصویر که Teigen یافت از طریق Instagram account @chrissyicon شد و در واقع گرفته شده در دیگر بسیار داغ 2011 با نام تجاری را نشان می دهد.

"شما خیلی زرق و برق دار مانند همیشه" @bellechrissyt نوشت: در نظر است. "من فکر کردم آن را برای دین شنا ! @chrissyteigen 😘💕."

John Legend Jokes That He Fell for Chrissy Teigen After Ed Hardy Show
Chrissy Teigen در دین 2011 شنا مجموعه نشان می دهد. Lynne Sladky/AP/شاتر

Teigen پاسخ در توافق "تو راست هستند!! من به اد هاردی ،

در ادامه به یاد که همان شب مادر از دو پست شده یک زن و شوهر از کلیپ ها از صحبت کردن پشت صحنه در دین نشان می دهد به او Instagram داستان. "F–پادشاه انقباض غیر ارادی ماهیچه, lol," او نوشت: بیش از بالای یک.

در یکی از کلیپ های او حتی در مورد او پس از آن ، "منظورم این است که او آواز می خواند در همه زمان ها. بود که بچه را دوست دارد به آواز خواندن," او گفت:. "من آرزو می کنم من می تواند آواز بخواند. من می خوانم تمام وقت. مثل من احساس می کنم نمی تواند آواز خواندن در اتومبیل دیگر." ما یک احساس است که تغییر ممکن است از آن پس ،

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب