جان Gosselin صرف جولای 4 با پدر هانا و دختر کالین

پیوند خود را با بچه ها! جان Gosselin شده است و مستند او با هانا و Collin پس از بازداشت خود را برنده شوید. دی ج

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399

پیوند خود را با بچه ها! جان Gosselin شده است و مستند او با هانا و Collin پس از بازداشت خود را برنده شوید.

دی جی دختر و پسر زندگی می کردند و با او از فوریه 2018 و دسامبر 2018 بود. Gosselin گفت DailyMailTV در سپتامبر سال 2019 چقدر او ترس برای خواهر و برادر خود را هنوز با خود مادر کیت Gosselin , گی نوجوان, Madelyn و کارا و همچنین بقیه sextuplets Aaden, آنال, الکسیس و جوئل.

"من نمی دانم آنچه که او قادر به آن است که آیا ذهنی یا جسمی [سوء]" این جان و Kate Plus 8 آلوم گفت: در آن زمان. "من دو بچه در خانه ای که در سمت چپ یک توده کل ، آنها به سمت چپ شهرت و پول و آمد به خانه من. آنها در سمت چپ آن همه را پشت سر گذاشت."

سابق واقیعت ستاره افزود: "آنها باید گفت: همه آنها باید به فیلم, چرا که آنها احساس می کنند نیاز به ارائه یک شیوه زندگی برای مادر خود را. آنها نمی خواهند به فیلم است. آنها گفتند که باید به فیلم. که دلخراش است. چرا بچه ها من نیاز به ارائه خود را ؟ آنها بچه ها هستند."

قبل از زندگی با پدر خود Collin صرف سه "غیر انسانی" در سال فیرمونت سلامت رفتاری موسسه با وجود تنها بودن مبتلا به ADHD به گفته جان. نوجوان گفته می شود او هم اتاقی قاچاق در نامه ای به جان التماس از آن مدیر به "نجات" او. ما هفتگی رسیده به کیت تیم از نظر اما دریافت پاسخ.

در حال حاضر که Collin خارج از موسسه و در دبیرستان با هانا, او یک "واقعا هوشمند واقعا بصری" رول افتخار, دانشجو, Jon گفت.

آخرین بار پنسیلوانیا بومی بود با هشت نفر از کودکان خود را, همه چیز شد "فرار" او گفت: ما به طور انحصاری در دسامبر سال 2018 است.

"[لی, الکسیس, جوئل و Aaden] نیست صحبت کردن به من است اما آنها در حال صحبت کردن به هانا" جان توضیح داد. "من نمی درگیر در حال حاضر با آنچه که بچه ها ... این چه بچه ها می خواهم به انجام است. اگر آنها نمی خواهند به صحبت کردن با من است که به عنوان طولانی به عنوان آنها را نگه دارید تا با خواهر و برادر اتصالات. در نهایت اگر آنها می آیند در اطراف و آنها می خواهند به صحبت کردن با من که سرد است."

جان و Kate Plus 8 عرضه در سال 2007 بود اما تغییر نام داد به Kate Plus 8 پس از سابق زن و شوهر 2009 تقسیم می شود. آنها ازدواج کرده بودند برای یک دهه.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن چگونه جان شده است گذراندن وقت با هانا و Collin پس از به دست آوردن حضانت خواهر و برادر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de