Jordana Brewster, شوهر, اندرو فرم تقسیم پس از 13 سال از ازدواج

آن را بیش از. Jordana Brewster و همسرش اندرو شکلتقسیم در اوایل سال جاری پس از 13 سال از ازدواج, مردم گزارش. ا

توسط KETABKHOOOON در 17 خرداد 1399

آن را بیش از. Jordana Brewster و همسرش اندرو شکلتقسیم در اوایل سال جاری پس از 13 سال از ازدواج, مردم گزارش.

این جفت ارز در سال 2005 در مجموعه ای از The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning — که بروستر ستاره دار در فرم تولید می شود — قبل از آنها درگیر در سالگرد یک سال.

The Fast and the Furious star, 40, به یاد می آورد به InStyle Weddings در سال 2007 چگونه آنها را نگه داشته و رابطه خود را یک راز در مجموعه.

"ما شروع به دوستیابی در راز – شما می دانید, حلق آویز کردن در تریلر – از آنجا که آن را غیر حرفه ای, در غیر این صورت," بروستر گفت: در آن زمان. "اما هر روز اندرو عینک این کار چکمه های به مجموعه, و اگر من دروغ گفتن در شات یا وجود تجهیزات در راه من می خواهم به دنبال کفش خود را. آن را راحت فقط به می دانم که او نزدیک بود."

بروستر و تهیه کننده فیلم بعد از بستن گره نویس در جزیره مه 2007. آنها پدر و مادر از فرزندان Julian, 6, و, روآن, 4 بودند که هر دو متولد طریق قائم مقام.

پاناما بومی توضیح داد که چرا او را انتخاب رحم جایگزین برای یاهو! پدر و مادر در اکتبر 2015.

"من واقعا نمی باید یک انتخاب در مورد باز بودن پس از آن آشکار بود من نبودم ، برای من آن را یک انتخاب; من نیاز به استفاده از رحم جایگزین. اما من احساس نمی در نظر گرفته. آن را بیشتر شبیه به من احساس بی دست و پا" بروستر گفت: در آن زمان. "گاهی اوقات احساس می کنم کمی از سمت چپ زمانی که مادران دیگر بحث در مورد آنچه که تولد خود را تجربه بود و من احساس می کنم از دست دادن نداشتن انجام شده و یا قادر به حمل است."

او افزود: "در بسیاری از زمینه ها, من احساس می کنم خوش شانس بود که من قادر به باز کردن. وجود دارد بنابراین بسیاری از زنان که جوان هستند و باید از طریق IVF و احساس آنها نمی توانند در مورد آن صحبت کنید و این واقعا مایه تاسف است."

این سلاح مرگبار ستاره توضیح داد به ما هفتگی در سال 2017 چگونه او و فرم تعادل خود را از حرفه و پرورش کودکان.

"ما [قاطعانه در مورد تاریخ شب] اما شوهر من به عنوان یک تهیه کننده او را در جاده های زیادی" بروستر گفت:, و اضافه کرد که آنها را به فرزندان خود در سفر با آنها. "که بیشتر عاشقانه به من از بیرون رفتن در شب تاریخ این واقعیت است که شوهر من مانند یک پدر خوب."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de