سفارشات قاضی مایکل کوهن در زندان

نیویورک (AP) — یک قاضی روز پنجشنبه دستور آزادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی از زندان

توسط KETABKHOOOON در 3 مرداد 1399

نیویورک (AP) — یک قاضی روز پنجشنبه دستور آزادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی از زندان گفت: دولت انتقام در برابر او برای برنامه ریزی برای انتشار یک کتاب انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ریاست جمهوری.

مایکل کوهن متمم اول قانون اساسی حقوق نقض شده زمانی که او دستور بازگشت به زندان در تاریخ 9 ژوئیه پس از مشروط شدن مقامات گفت که او حاضر به امضای یک فرم منع او از انتشار کتاب و یا برقراری ارتباط علنا در دیگر رفتار ایالات متحده در منطقه قاضی آلوین K. Hellerstein گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی.

Hellerstein دستور مایکل کوهن از زندان آزاد شد و به خانه حبس توسط 2 بعد از ظهر روز جمعه.

"چگونه می تواند من را از هر گونه استنتاج از آن است که تلافی جویانه?" Hellerstein خواسته دادستان که اصرار داشت در دادگاه مقالات و دوباره پنج شنبه که مشروط شدن گروه افسران نمی دانم در مورد این کتاب زمانی که آنها نوشت: ارائه خانه حبس که به شدت محدود کوهن ارتباطات عمومی.

"من دیده ام هرگز چنین بند در 21 سال بودن قاضی و صدور حکم مردم و به دنبال در نظر نظارت آزادی" قاضی گفت. "چرا اداره زندانها درخواست برای چیزی شبیه به این ... مگر در مواردی وجود دارد یک تلافی جویانه هدف؟"

در حکم Hellerstein گفت که او ساخته شده "پیدا کردن که هدف از انتقال آقای کوهن از کردند و خانه حبس به زندان تلافی جویانه است." او افزود: "و این تلافی جویانه برای تمایل خود را به ورزش اول خود را اصلاح حقوق به انتشار این کتاب است."

کوهن و 53 شکایت فدرال مقامات زندان و دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت که او دستور بازگشت به زندان به خاطر او به نوشتن یک کتاب: "بی وفا: داستان واقعی از مایکل کوهن سابق شخصی وکیل به رئیس جمهور Donald J. Trump."

اداره زندانها صادر روحیه دفاع از اهداف خود را پس از نماز جمعه در تماس تلفنی با هر ادعای که reimprisonment از کوهن "یک اقدام تلافی جویانه است که آشکارا نادرست است."

آن گفت: از نظر خانه اش حبس شد تعیین شده توسط آمریکا مشروط که در اجرا توسط دادگاه به جای این اداره است.

"در طی این فرایند آقای کوهن حاضر به موافقت با شرایط استفاده از این برنامه به طور خاص نظارت الکترونیکی. علاوه بر این او استدلالی بود که در تلاش برای دیکته کردن شرایط خود نظارت از جمله شرایط مربوط به خود اشتغالی دسترسی به رسانه استفاده از رسانه های اجتماعی و دیگر پاسخگویی اقدامات" بیانیه ای گفت:.

اداره زندانها نیز گفت: این غیر معمول نیست برای آن به جای محدودیت در زندانيان در تماس با رسانه ها. هنوز هم آن گفت: کوهن و عدم موافقت با آن شرایط و یا قصد خود را برای انتشار یک کتاب بازی "هیچ نقشی ندارند" در بازگشت به زندان است.

در یک اعلامیه نوشته شده کوهن گفت: کتاب خود "را ارائه گرافیک و unflattering جزئیات بیشتر در مورد رئیس جمهور رفتار در پشت درهای بسته" از جمله شرح ضد سامی و "virulently اظهارات نژادپرستانه" علیه رهبران سیاه و سفید از جمله باراک اوباما و نلسون ماندلا در آفریقای جنوبی و اولین رئیس جمهور سیاه.

او گفت: او آشکارا در مقاله خود را تا زمانی که ممکن است در Otisville زندان کتابخانه و بحث کتاب خود با مقامات زندان. او گفت: به او گفته شد در ماه آوریل که یک وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان که در آن او کار می کرد برای یک دهه بود که ادعا او منع از انتشار کتاب خود با یک non-disclosure agreement. کوهن اختلافات است.

کوهن بوده و در انزوا در یک Otisville نیویورک زندان اردوگاه قرنطینه در حالی که مقامات زندان او اطمینان ندارد coronavirus.

دادستان کاهش یافته است از طریق سخنگو به نظر Hellerstein حاکم.

کوهن وکیل Danya پری در بیانیه ای گفت که Hellerstein منظور بود "یک پیروزی برای متمم اول قانون اساسی" و نشان داد که دولت نمی تواند بلوک یک کتاب انتقادی از رئیس جمهور به عنوان یک شرط از آزادی به خانه بردهاند.

"این اصل فراتر از سیاست است و ما احساس خشنودی که حاکمیت قانون وجود دارد," او گفت:.

کوهن در ابتدا منتشر شد در ماه مه همراه با دیگر زندانیان به مقامات سعی کردند به سرعت گسترش COVID-19 فدرال زندانها.

او یک سال به سه سال حبس پس از شفاعت گناه به کمپین اتهامات مالی و دروغ گفتن به کنگره در میان سایر جرایم است.

کمپین هزینه های مالی ناشی از تلاش های خود را به ترتیب پرداخت در طول سال 2016 ریاست جمهوری برای حفظ بازیگر پورنو Stormy Daniels و مدل Karen McDougal از ساخت ادعا عمومی امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت را رد کرده است در این امور.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل بالسامو در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن