قاضی به دنبال جزئیات بیشتر در مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش برای راجر سنگ

فایل - در این Nov. 7, 2019, فایل, عکس, راجر سنگ می رسد در دادگاه فدرال در واشنگتن است. (AP Photo/صخره اوون فای

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399
فایل - در این Nov. 7, 2019, فایل, عکس, راجر سنگ می رسد در دادگاه فدرال در واشنگتن است. (AP Photo/صخره اوون فایل)

مهر — یک قاضی فدرال روز دوشنبه خواستار اطلاعات بیشتر در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به رفت و آمد به زندان از متحد دیرین راجر سنگ.

ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون دستور داد که از طرف او ارائه شده توسط سه شنبه با یک کپی از این فرمان اجرایی که تبدیل سنگ آن جمله است. او همچنین خواسته به وضوح در مورد دامنه عفو از جمله این که آیا آن را پوشش می دهد فقط حکم زندان خود و یا همچنین دو سال دوره نظارت و انتشار است که بخشی از حکم او.

ساعت پس از قاضی بخشنامه وزارت دادگستری به دادگاه ارائه دو صفحه سفارش ساخت روشن است که عفو تمدید به هر دو سنگ را حکم زندان و تحت نظارت آزاد است.

در نظم همچنین نوشته شده در وب سایت وزارت دادگستری عفو وکیل دفتر تهمت نوشت که عدالت نخواهد بود خدمت کرده بودند و سنگ "به محدود باقی می ماند به خانه خود و یا در خدمت گفت: حکم و امنیت جامعه خواهد بود به خطر بیافتد اگر او منتشر شده است از خانه حبس و عفو اعطا شده است."

مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل سنگ 40-ماه حبس در عصر روز جمعه فقط روز قبل از او بود, به گزارش, به زندان. سنگ محکوم شد به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی ساخت نادرست اظهارات دستکاری با یک شاهد و مانع قانونگذاران بودند که بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016.

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که او "وبا" برای عمل خود را بر سنگ و بیان موقعیت خود را که روسیه بررسی "باید هرگز صورت گرفته است."

دموکرات ها مورد تهمت را در عمل به نمایندگی از سنگ به عنوان تضعیف حاکمیت قانون و سن. میت رامنی در ایالت یوتا تنها جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور در طول استیضاح محاکمه به نام بخشش تصمیم "بی سابقه ای تاریخی و فساد است." مولر خود را در دفاع از این سنگ پیگرد قانونی در واشنگتن پست نظر قطعه که در آن او گفت سنگ "باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی چنین است."

اگر چه رئیس جمهور را گسترده اقتدار به رفت و آمد به زندان و صدور رضایت این مختصر منظور از جکسون — که ریاست آن بر سنگ آزمایشی در سال گذشته ساخته شده روشن است که قاضی هنوز هم به دنبال کسب اطلاعات و شفافیت در مورد عفو از جمله واقعی اجرایی منظور از کاخ سفید است.

در یک مورد جداگانه یک قاضی فدرال مقاومت کرده است وزارت دادگستری حرکت به اخراج آن پرونده جنایی علیه مایکل فلین تهمت اولین مشاور امنیت ملی حتی اگر فلین مجرم در طول مولر بررسی به دروغ گفتن به اف بی آی است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده عامر مانند در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de