'این است که نژادی آمریکا معترضان بوی ناپاک بازی پس از سیاه و سفید مرد آويزان از درخت

گراش: برای شانا سبز و بسیاری دیگر از ساکنان گراش شهرستان در Californias موهاوی وجود دارد شکی نیست که رابرت F

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

گراش: برای شانا سبز و بسیاری دیگر از ساکنان گراش شهرستان در Californias موهاوی وجود دارد شکی نیست که رابرت Fullers مرگ بود با نژاد با انگیزه است.

"در یک کلام این است که یک پوشش" گفت: سبز, 46, اظهار نظر در مورد 24 ساله سیاه مرد که مرده حلق آویز از یک درخت در 10 ژوئن.

مقامات در ابتدا با برچسب Fullers مرگ با خودکشی, اما پس از آن عقب نشینی زیر اعتراض خود را از خانواده و رهبران مدنی که خواستار یک تحقیق کامل و به دنبال مستقل پروب و کالبد شکافی.

اف بی آی در حال حاضر نیز گفت: این نگاه را به این مورد به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است 31 حلق آویز مرگ یکی دیگر از سیاه مرد 38 ساله مالکوم Harsch در ویکتورویل -- در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) در شرق گراش -- برای تعیین اینکه آیا هر دو در زمان زندگی خود را و یا اگر وجود دارد ناپاک بازی درگیر.

برای بسیاری از مرگ دو نفر بیرون کشیدن دردناک دوره در تاریخ ایالات متحده در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 زمانی که هزاران نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار بودند بدون محاکمه اعدام نژادپرستانه در قتل های فراقضایی.

بدنام سفید supremacist گروه Ku Klux Klan مسئول بسیاری از این مرگ و میر به عنوان آنها به دار آویخته آمریکایی های سیاه و سفید از درختان.

این دو مرگ در کالیفرنیا نیز در محل به وجود تمدید خواستار عدالت نژادی در آمریکا پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید یکی دیگر از سیاه و سفید در مینیاپولیس.

چند vigils و تظاهرات برای فولر و Harsch برگزار شد در روزهای اخیر و در روز سه شنبه بیش از 200 نفر جمع شده بودند دوباره در نزدیکی پالم دیل شهرستان سالن که در آن Fullers بدن داشت و خواستار پاسخ.

در پایه درخت که در آن او ده ها تن از نذری شمع دسته گل و پیام های تحت پوشش زمین.

"توقف کشتار & مجازات ما" خواندن یک نشانه در حالی که یکی دیگر گفت: "AmeriKKKa خوش شانس است که مردم می خواهند عدالت و انتقام است."

'این یک مجازات'

چند نفر در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه با رد این ایده که فولر می تواند زندگی خود را گرفته و گفت: آنها مشکوک یک "مجازات" و ممکن است درگیری با هواداران از Ku Klux Klan.

"مردم سیاه و سفید اصلا قطع خود گفت:" دی Johnson, 64. "منم چیزی است که ما اصلا انجام دهد."

"ما قصد نداریم به تکرار تاریخ," او اضافه شده است.

جانسون گفت: پیروان Ku Klux Klan شده بود بیشتر آوازی در منطقه پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و که بیشتر مؤتلفه پرچم دیده شده است پرواز در منطقه است.

"Theyve شده است و در آینده بیشتر از آنها تا به حال," او گفت: با اشاره به KKK.

Jamon هیکس وکیل به نمایندگی از Fullers خانواده انتقاد کرده است اجرای قانون محلی در ابتدا برای حرکت به سرعت نزدیک مورد.

"با عجله به این نتیجه رسیدند که این یک خودکشی و قتل بسیار نگران کننده است به خصوص با توجه به شیوه ای که آقای فولر پیدا شد -- حلق آویز از یک درخت" هیکس روز سه شنبه گفت.

"برای آمریکایی های آفریقایی تبار در آمریکا حلق آویز از یک درخت یک مجازات."

Fullers خواهر الماس الکساندر گفت: او کسی بود که عاشق زندگی بود و "خیابان هوشمند."

"برادر من بود و نه خودکشی. برادر من یک بازمانده" او گفت: در شب زنده داری بیش از آخر هفته.

Tommie اندرسون, یک دوست نزدیک فولر توصیف کرده است او را به عنوان "شیرین ترین فرد شما می دانید" و گفت که او هرگز در 3:40 am این بار او پیدا شد توسط یک رهگذر.

کامل کالبد شکافی انجام شد در ژوئن 12, اما مقامات گفتند آنها انتظار نتایج سم شناسی و به دنبال Fullers تاریخچه پزشکی قبل از انتشار یافته های خود را.

محققان نیز انجام قانونی امتحان در طناب که از آن او آويزان و چگونه آن گره خورده بود.

آنها همچنین تجزیه و تحلیل Fullers تلفن و هر موجود نظارت تصویری.

خانواده و ساکنان در پالم دیل حدود 62 مایل (100 کیلومتر) در شمال مرکز شهر لس آنجلس در حال مشتاقانه در انتظار نتایج کامل پروب.

کویر شهرستان -- در درجه اول شناخته شده بودن به تعداد هوافضا شرکت های مهندسی از جمله بوئینگ و لاکهید مارتین -- یک اکثریت هیسپانیک جامعه از حدود 170,000 با حدود 12 درصد ساکنان سیاه.

"این سال 2020 هدف قرار دادن آمریکایی های آفریقایی تبار در حال پیر آهی کشید:" دیوید تاکر یک وزیر از جنوب لس آنجلس سخن گفت که در شب زنده داری در روز سه شنبه.

"یک مرد سیاه و سفید, من یک هدف در پشت من. من می ترسم زمانی که من دیدن ماشین پلیس گفت:" تاکر و اضافه کرد که خود را بزرگ پدربزرگ در حال راهپیمایی با مارتین لوتر کینگ جونیور در طول جنبش حقوق مدنی. "با تمام قتل من می تواند آینده را به راحتی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب