جولین هاف جشن تولد 32 در استخر با Brooks Laich

از عاشقان به دوستان! جولین هاف و Brooks Laich خود را جشن 32nd تولد در یک مهمانی استخر فقط دو ماه پس از جفت به

توسط KETABKHOOOON در 5 مرداد 1399

از عاشقان به دوستان! جولین هاف و Brooks Laich خود را جشن 32nd تولد در یک مهمانی استخر فقط دو ماه پس از جفت به نام آن واریز شده پس از نزدیک به سه سال از ازدواج.

این رقص با ستاره ها آلوم, 33, پیوسته Laich, 37, و بهترین, دوست, Nina Dobrev, که مستند جشن طریق او Instagram داستان در شنبه, جولای 25.

Julianne Hough Celebrates 32nd Birthday At Pool Party With Ex Brooks Laich
بروکس Laich و جولین هاف حضور 2015 هنرهای خلاق امی, جوایز, در, مایکروسافت, تئاتر در سپتامبر 12, 2015 در لوس آنجلس ، شاتر

سابق Vampire Diaries ستاره, 31, مشترک یک ویدیو از هاف پریدن بالا Laich سر بیش از تورم قوس و به یک استخر شناور. "در حال حاضر این است که چگونه شما چوب فرود" Dobrev زیر نویس کلیپ.

هاف همچنین پست به اشتراک گذاشته از او "سورپرایز تولد" حزب از طریق او Instagram داستان. "احساس فوق العاده دوست داشتم در حال حاضر!," او نوشت.

این Kinrgy موسس و Laich اعلام جدایی خود را ممکن است فقط چهار ماه پس از ما هفتگی اخبار شکست که جفت شد "با داشتن مشکلات."

"ما با عشق و با دقت گرفته شده در این زمان ما نیاز به ورود در تصمیم گیری ما برای جدا کردن" آنها گفت: در یک بیانیه مشترک. "ما سهم فراوانی از عشق و احترام به یک دیگر و ادامه خواهد داد به سرب با قلب ما از آن محل. ما با مهربانی درخواست خود را شفقت و احترام به حریم خصوصی ما در حال حرکت رو به جلو است."

با وجود تقسیم بازنشسته بازیکن هاکی هنوز هم اغلب صرف زمان با سابق خود را برادر Derek Hough. جولین نیز بدست لاسی با "چگونه مردان فکر می کنم" پادکست میزبان از طریق رسانه های اجتماعی.

در اوایل این هفته Laich به اشتراک گذاشتن یک عکس از طریق Instagram نشان دادن کلوچه-کوه در می رم از مهارت های.

"خود را 'کیک داغ کردن ماهی تابه! تشنگی دام دور 2! 🤣 😎 "او زیر نویس عکس در پنج شنبه, جولای 22. "یکی از اولین بود پس لعنت سرگرم کننده است که من تا به حال به انجام عاقبت! عنوان این عکس و یکی از بهترین ها می شود و به دنبال بازگشت!"

جولین پاسخ داد: "که غنیمت هر چند 🤣."

Julianne Hough Celebrates 32nd Birthday At Pool Party With Ex Brooks Laich
حسن نیت ارائه میدهد از نینا دوبرو/Instagram

یک منبع گفت:" ما در روز چهارشنبه که بی بند و بار ستاره امیدوار است ممکن است برای آشتی با Laich.

"آنها هر دو کمی مضطرب و در گذشته رفته جلو و عقب از نظر ارتباط خود را پس از چیزهایی که همیشه در هوا با آنها" خودی گفت. "اما آنها دوباره با هم حتی اگر جولین به طور کامل می خواهید او را به عقب."

دوم منبع به اشتراک گذاشته شده در ماه ژوئن که Laich نمی خواهید برای پایان دادن به ازدواج او با جولین اما "احساس تحت فشار قرار دادند و نسبت به آن به دلیل چگونه جولین رفتار شد."

خودی افزود: "دوستان خود را فکر می کنم بروکس شگفت انگیز بود خوش بنیه شخص و مطمئن نیستند که چرا او به او اجازه رفتن و یا خراب کردن آن".

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de