وزارت دادگستری وزن نفرت اتهام جرم در مرگ Ahmaud Arbery

1 / 2وزارت دادگستری وزن نفرت اتهام جرم در مرگ Ahmaud Arberyافسر سابق پلیس گرگوری McMichael, 64, شمار برای رزرو

توسط KETABKHOOOON در 23 اردیبهشت 1399
1 / 2

وزارت دادگستری وزن نفرت اتهام جرم در مرگ Ahmaud Arbery

افسر سابق پلیس گرگوری McMichael, 64, شمار برای رزرو عکس پس از او و پسرش دستگیر شدند در نیوبرانزویک

توسط سارا N. لینچ

واشنگتن (العالم) - وزارت دادگستری ایالات متحده در وزن که آیا به پرونده جرم و جنایت نفرت علیه مردان سفید که به کشته شدن Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه مرد بود که به ضرب گلوله کشته پایین در حالی که آهسته دویدن در شهر کوچک ساحلی از نیوبرانزویک, گرجستان, سخنگوی وزارت Kerri Kupec روز دوشنبه گفت:.

"حقوق مدنی بخش از دادگستری و اف بی آی و آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی از گرجستان شده اند حمایت ادامه خواهد داد و به طور کامل برای حمایت و شرکت در دولت بررسی است. ما در حال بررسی تمام شواهد برای تعیین اینکه آیا فدرال جنایات نفرت هزینه مناسب هستند" Kupec در بیانیه ای گفت.

وزارت دادگستری اعلام می آید تنها چند روز پس از دولت محققان بازداشت یک افسر سابق پلیس, Gregory McMichael, 64, و پسرش تراویس, 34, به اتهام قتل و تشدید حمله.

فوریه. 23 تیر اندازی, مرگ جوان 25 ساله Arbery دستگیر شد در یک ویدیو است که به آنجا رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی. تیراندازی و تصویری موجب خشم و انزجار سراسر کشور با حقوق مدنی فعالان و گفت آن را نشانه یک مثال دیگر از سفید عاملان حمله یک مرد سیاه و سفید.

منتقدان سوال که چرا آن را در زمان اجرای قانون محلی بیش از دو ماه به دستگیری مظنون باعث گرجستان دادستان کل به نذر بررسی تاخیر.

Kupec گفت: وزارت دادگستری نیز به دنبال چگونه این تحقیقات به کار گرفته شد.

"ما با توجه به درخواست دادستان کل گرجستان و خواسته اند که او به جلو به مقامات فدرال هر گونه اطلاعات است که او در مورد دست زدن به تحقیقات" Kupec گفت.

"ما همچنان به بررسی تمام اطلاعات و ما را از هر گونه اقدام مناسب است که موجه حقایق و قانون است."


(گزارش شده توسط سارا N. Lynch; ویرایش توسط Chizu Nomiyama و لایحه Berkrot)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن