'Girls Next Door' بازیگران: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

بیا به اوایل 2000s! آن بوده است که نزدیک به 10 سال از دختران درب بعدی پخش شده در E! — ساخت آن را به زمان مناسب

توسط KETABKHOOOON در 7 تیر 1399

بیا به اوایل 2000s! آن بوده است که نزدیک به 10 سال از دختران درب بعدی پخش شده در E! — ساخت آن را به زمان مناسب برای دوباره پر از سرگرم کننده نشان می دهد.

The Girls Next Door زد برای شش فصل از سال 2005 تا 2009. ایجاد شده توسط Kevin Burns, واقعیت سری به نگاه کردن به درون در زندگی هیو هیفنر سه اصلی دختر Holly Madison, Bridget Marquardt و Kendra Wilkinson. طرفداران کردم به دیدن این دسته به عنوان آنها سفر partied و زندگی در Playboy mansion.

در نمایش نهایی فصل ویژه منتقل شد به سمت Hefner سه تا دوست دختر جدید: کریستال هریس و دوقلوها Kristina Shannon و Karissa Shannon.

اگر سری به نمایش گذاشت Hef را پس از آن-دختر سرگرم کننده پر از ماجراهای Madison اغلب ادعا شده است که بخشی از آن جهان نبود همه آن را خورده بود. در 2015 پایین سوراخ خرگوش خاطرات او باز کردن در مورد چگونه به شدت از افسردگی او منجر به تامل خودکشی سه سال قبل از این سریال پخش شد. او گفت BuzzFeed در حالی که ترویج این کتاب که تجربه زندگی در عمارت کردم بهتر است با E! نشان می دهد ورود.

"من غمگین بود در زمان پس از Girls Next Door, بیش از حد, اما من احساس می کردم که تلویزیون نشان می دهد بهبود یافته ما تجربه زیادی" او قبلا توضیح داده شده به خروجی اخبار.

OG ستاره نیز در حال سقوط بود در سال های پس از آن نشان می دهد به پایان رسید اما مدیسون و ویلکینسون به ویژه که علنا feuded. صحبت کردن در این سه نفر را پس از نشان دادن پویا Marquardt گفت که آنها همیشه متصل شود بدون در نظر گرفتن جایی که آنها ایستاده با یکدیگر است.

"من احساس می کنم که ما باید یک باند سه ما," او گفت: در هالیوود امروز زنده در سال 2016. "این نوع مانند آن را مانند یک خواهری, آن را مانند دوستان است. منظور من آن است که دوستان اما آن چیزی کاملا متفاوت از هر رابطه دیگر شما احتمالا می تواند تصور کنید."

برای طرفداران که هنوز هم دست محبوب سری Wilkinson قبلا اشاره کرد که دختران در کنار درب راه اندازی مجدد سیستم به طور بالقوه می تواند اتفاق می افتد. در طول ماه مارس 2016 تیزر تریلر برای Kendra بالا, ویلکینسون گفت که "کسی را در رسیدن به مورد ممکن است دختران درب بعدی مراسم" و افزود: "درست زمانی که من فکر می کردم آنها جلو و من پشت در است."

حرکت را از طریق عکس زیر را برای دیدن آنچه که این بازیگران شده است تا پس از E! سری به این نتیجه رسیدند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن