جاستین بیبر و آریانا گراند در پاسخ به Tekashi69 شماره 1 ادعاهای

تنظیم ضبط مستقیم. جاستین بیبر و آریانا گراند اخراج در Tekashi69 پس از او ادعا کرد که خوانندگان خود را خریداری

توسط KETABKHOOOON در 30 اردیبهشت 1399

تنظیم ضبط مستقیم. جاستین بیبر و آریانا گراند اخراج در Tekashi69 پس از او ادعا کرد که خوانندگان خود را خریداری No. 1 در بیلبورد نمودار پس از انتشار کوروناویروس خیریه تک "با تو" در مارس 8.

روز شنبه, مارس 18 "STOOPID" رپ, 24 ارسال یک ویدئو از طریق Instagram گفتن پیروان خود را "من می خواهم جهان را به می دانم که بیلبورد یک دروغ است. شما می توانید خرید شماره 1s در بیلبورد." او سپس به نام گراند, 26, به طور خاص, این ادعا تیم او خریداری شده 60,000 واحد از مسیر با شش های مختلف کارت های اعتباری.

"این همه دستکاری" Tekashi69 (که نام واقعی است Daniel هرناندز) گفت: در کلیپ. "این منصفانه نیست."

این پیروز آلوم در پاسخ به این اتهامات از طریق Instagram روز دوشنبه و ستایش طرفداران او برای همیشه در حمایت از او و جاستین بیبر نیز 26.

"با تشکر از شما به همه کسانی که در حمایت از این آهنگ این باعث شده این اتفاق می افتد" گراند خود را آغاز کرد Instagram رد. "ما عاشق uuuuu بسیار است. وجود دارد بسیار برای جشن امروز. اما, من می خواهم برای گفتن چند چیز است."

Justin Bieber Ariana Grande Respond to Tekashi69 Chart-Buying Claims
جاستین بیبر, Ariana Grande و Tekashi69. شاتر (3)

فلوریدا بومی نشان داد که "اعداد نیست رانندگی نیروی" از آنچه او می کند و تعطیل رپر گفت این آهنگ موفقیت با تشکر از طرفداران ،

"طرفداران ما خریداری این آهنگ (هرگز بیش از چهار نسخه از هر عنوان قوانین دولت). آنها در حال سوار شدن و یا مرگ مادر—kers و من خدا را شکر هر روز که من آنها را در زندگی من," او نوشت. "نه فقط زمانی که آنها مبارزه را برای ما به نفع خود (حتی زمانی که من بپرسید آنها را به عنوان من در این هفته) اما از آنجا که آنها برخی از بزرگترین مردم من می دانم. فروش تعداد برای بیش از جریان. u نمی تواند بی اعتبار ساختن این عنوان سخت به عنوان شما سعی می کنید."

سابق Nickelodeon ستاره پس از تبدیل او تمرکز به Tekashi69 نوشته "به هر کسی که ناراضی است با قرار دادن آنها در نمودار این هفته یا که صرف وقت خود را racking مغز خود را به فکر راه به عنوان بسیاری از آنجا که می توانید آنها را بی اعتبار زحمتکش زنان (و تنها زنان برای برخی از دلیل.....), من از تو به یک لحظه به خود را فروتن."

او ادامه داد: "سپاسگزار شما حتی اینجا. که مردم می خواهند به گوش دادن به تو در همه. این یک برکت و موقعیت بود. من تا به حال مقدار زیادی از تقریبا تعداد آنهایی که در زندگی حرفه ای من و من گفت: هرگز یک لعنتی چیزی چون من احساس سپاسگزار برای حتی اینجا. به می خواهید به شنیده می شود در همه .... و شما باید احساس کنند که راه بیش از حد."

در حالی که گراند نیست نام Tekashi69 او با اشاره به شماره 3 تک "Gooba" در پست خود.

"7 حلقه" خواننده تشکر بیلبورد برای "این افتخار" و هر کسی که این آهنگ خریداری شده که منتشر شد برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای coronavirus خط مقدم کارگران کودکان است. "عشق تو همه بسیاری," او به این نتیجه رسیدند.

بیبر همچنین خطاب رپر ادعا می کنند در روز دوشنبه از طریق Instagram داستان.

"او می گوید: جریان نمی count" کانادا اواز خوان نوشت. "اما او در شمارش خود را جهانی در جریان است و این یک داخلی نمودار بنابراین تنها داخلی جریان شمارش. 60,000 واحد آمد چون ما نمی افشای تعداد ما تا پایان هفته. که به نام استراتژی است."

این "جالب" خواننده گفت که این بیانیه در مورد استفاده از شش کارت های اعتباری "دروغ است."

"نیلسن شرکت چک این و در همه فروش ما حلال شد چون طرفداران ما شگفت انگیز است و آنها را خریداری. اصلا بی اعتبار ما پایه فن با اطلاعات غلط" او ادامه داد.

Justin Bieber Ariana Grande Respond to Tekashi69 Chart-Buying Claims
حسن نیت ارائه میدهد جاستین بیبر/Instagram

جاستین بیبر پس از آن اشاره کرد که آن را نه فقط گراند آهنگ و بنابراین اگر کسی چیزی برای گفتن آنها همچنین باید از تماس با او ،

"این آهنگ من با آریانا گراند و من افتخار کار کردن با او برای کمک به جمع آوری پول برای یک علت بزرگ," او اضافه شده است. "اگر میخوای گویند نام او مطمئن شوید که به شما می گویند من به دلیل این آهنگ ما."

مدت کوتاهی پس از نوازندگان که هر دو بخشی از گروه موسیقی جهانی خانواده و مدیریت توسط Scooter Braun, کف در نیویورک مادری Tekashi69 تلاش برای روشن شدن پیام خود را به گراند.

"من میگویم این است که من مشغول به کار فوق العاده سخت به آن را از بروکلین نیویورک" Tekashi69 نوشت طریق Instagram. "من صحبت می کنند برای میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان که به عنوان خوش شانس به شما به عنوان. میلیون ها نفر که نیست خوش شانس بود در T. V."

این "BEBE" خواننده افزود: "زندگی واقعی است که شما در رفاه زندگی واقعی است که شما رشد می کنند تا با یک پدر. شما نمی دانید که آنچه در آن مانند است. به شما می گویند برای من فروتن .... من فکر نمی کنم شما می دانید آنچه فروتن است.......... شما بسیار با استعداد و زیبا خدا به شما برکت دهد. اما شما هرگز درک درد من 💯."

Tekashi69 نگهداری می شود که او در آینده بیلبورد نیست گراند طی ارسال ویدئو. "من از های مختلف در زمینه های مختلف از شما گفت:" در این کلیپ قبل از نمایش کلیپ مورد تربیت خود و مقایسه آنها را به دوران کودکی خود را به عنوان یک Nickelodeon ستارگان در تلویزیون.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de