Justin Hartley و Sofia Pernas,' ارتباط گاهشمار

بیش از چهار سال پس از دیدار در مجموعه, Justin Hartley و Sofia Pernas یافت بعد از شکستگی. اخبار شکست در نوامبر

توسط KETABKHOOOON در 11 مرداد 1399

بیش از چهار سال پس از دیدار در مجموعه, Justin Hartley و Sofia Pernas یافت بعد از شکستگی.

اخبار شکست در نوامبر سال 2019 که این است که ما ستاره برای ثبت طلاق از Chrishell Stause پس از دو سال از ازدواج. در حالی که او ذکر شده خود را از تاریخ جدایی بود, جولای 8, 2019 در فروش, غروب ستاره مشخص شده پایان ازدواج خود را به عنوان نوامبر 22 2019 در همان روز هارتلی ظ کاغذ بازی.

"طلاق پر کردن یک شگفتی بزرگ به هر کس در اطراف جاستین و Chrishell از نظر دوستان خود را" یک منبع گفت:" ما هفتگی در آن زمان اشاره کرد که بازیگر "تا به حال شده است با داشتن مشکلات با این ازدواج در حالی که برای."

Stause برای بخش او ادعا کرد در Netflix بکشد واقعیت نشان می دهد که او blindsided با پر کردن است.

"من فقط نوع در شوک با آن همه" او گفت: در فصل 3 تیزر. "این فقط یک مقدار زیادی همه در یک بار به خاطر همه در تمام جهان می داند. من او را دوست دارم خیلی. این بهترین دوست من بود. که من صحبت کردن در حال حاضر؟"

پس از Stause را costar کریستین کوئین ادعا کرد که سابق زن و شوهر بودند در "در درمان" و "داشتن مشکلات ارتباطی در حالی که" خود را قبل از تقسیم های همه فرزندان من آلوم اخراج بازگشت.

"[کریستین] می داند مطلقا هیچ چیزی در مورد وضعیت و بدیهی است که از جان گذشته برای به دست آوردن توجه با انجام این کار" او توییتی در ماه جولای سال 2020 است. "هر چیزی از او است یا یک دروغ کامل و یا کل حدس در بخشی خود را. ... او مطلقا صفر آگاهی از ازدواج ما بود."

هارتلی قبلا ازدواج به لیندسی Korman از سال 2004 تا 2012. آنها را به اشتراک مادر ایزابلا. در حالی که این بازیگر مانده است مادر خود را تقسیم از Stause او تایید کرد او در یک جای خوب به عنوان همسر خود جدا feuded با costar.

"من خوشحال ، من خواب مانند یک کودک. من لازم نیست که هر چیزی که در ذهن من گفت:" سرگرمی امشب در جولای سال 2020 است. "من درمان مردم راه من می خواهم به درمان می شود و من دوست دوست داشتنی که عشق من و من آنها را دوست دارم. و من فوق العاده این دختر و من از یک خانواده بزرگ و من بسیار خوش شانس, خوش شانس فرد است."

حرکت را از طریق یک جدول زمانی از هارتلی رابطه با Pernas:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن