Kacey Musgraves گریه در 1 پست پس از تقسیم و راستن کلی نظرات

نشان دادن احساسات خود را در یک عکس. در دوشنبه, جولای 20, Kacey Musgraves بازگشت به Instagram برای اولین بار پس

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

نشان دادن احساسات خود را در یک عکس. در دوشنبه, جولای 20, Kacey Musgraves بازگشت به Instagram برای اولین بار پس از اعلام او و راستن کلی در حال طلاق گرفتن. اولین عکس یک ویرایش تصویر او نشسته است. بارقههای اضافه شده بود به عکس و همچنین پر تلالو اشک ریزش از چشم او.

"اگر فقط اشک شد و در واقع پر تلالو" به "پروانه" خواننده 31, زیر نویس عکس. کلی نیز 31 بود سریع به اظهار نظر در مورد عکس ارسال عضله emoji و نارنجی قلب emoji.

Kacey Musgraves Shares Crying Photo First Instagram Since Split
راستن Kelly and Kacey Musgraves. چلسی لورن/شاتر

این جفت ارز که در ماه اکتبر سال 2017 اعلام کرد خود را تقسیم شده در جولای 3, آشکار, آنها تا به حال برای ثبت طلاق است. "عشق ما برای هر یک از دیگر می رود به مراتب فراتر از رابطه ما به اشتراک گذاشته شده به عنوان زن و شوهر. این ارتباط روح که هرگز نمی تواند پاک شود" آنها گفت: در بیانیه طولانی در زمان.

Musgraves شده است حمایت از کلی پس از تقسیم تبلیغ جدید خود را تنها "فشار" دو هفته پس از اعلام. او را بازتوییت کرد یک پست در مورد این آهنگ در شنبه, جولای 18, نوشته,, "این آهنگ میشم."

شش بار برنده جایزه گرمی برای ثبت طلاق در جولای 2, Us Weekly تایید کرد. او با ذکر نمایند به عنوان دلیل برای, تقسیم, توجه آنها "هنوز هم عشق و احترام به یکدیگر است." او همچنین نیاز نیست خواننده و ترانه سرا در پاسخ به شکایت فرض کنید آنها را به طور مستقل ورود به یک توافق خواهد شد و به همان اندازه تقسیم تمام دارایی. مدیر خدمت کرده بود طلاق در جولای 6.

Kacey Musgraves Shares Crying Photo First Instagram Since Split
Kacey Musgraves. مت بارون/شاتر

اواز یا موسیقی دو نفری بودند مردد به سهم خود تقسیم عموم آنها پذیرفته شده در بیانیه خود را.

"این نوع از اطلاعیه ها همیشه ملاقات با موشکافی و حدس و گمان و ما می خواهیم برای متوقف کردن که حتی قبل از آن شروع می شود. ما اعتقاد داریم که ما را به جان یکدیگر برای الهی دلیل و باید هر دو تغییر یکدیگر بی نهایت برای بهتر شدن" آنها گفت: در یک بیانیه مشترک. "ما این تصمیم دردناک همراه — سالم تصمیم می آید که پس از یک دوره بسیار طولانی از تلاش بهترین ما می توانیم. به سادگی آن را فقط کار نمی کند. اگر ما فراق راه در ازدواج ما باقی خواهد ماند و دوستان واقعی برای بقیه زندگی ما. ما هیچ سرزنش و خشم و یا تحقیر برای هر یک از دیگر و ما برای حفظ حریم خصوصی و مثبت آرزوها برای ما هر دو همانطور که ما یاد بگیرند که چگونه به حرکت از طریق این."

به "نشویل بدون شما" نویسنده و Academy of Country Music Awards برنده ملاقات در نشویل در سال 2016 در طول یک ترانه سرایان ویترین در Bluebird کافه در نشویل.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب