Kacey Musgraves پشتیبانی از شوهر جدا راستن کلی آهنگ طلاق در میان

هنوز هم یک فن است. Kacey Musgraves ترویج او شوهر جدا راستن کلیجدید تک "فشار" دو هفته پس از زن و شوهر خود را اع

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399

هنوز هم یک فن است. Kacey Musgraves ترویج او شوهر جدا راستن کلیجدید تک "فشار" دو هفته پس از زن و شوهر خود را اعلام کرد تقسیم می شود.

"دنبال فلش خود را" خواننده 31, ترجمه آهنگ از کلی نیز 31 در شنبه, جولای 18. "این آهنگ میشم 😩," Musgraves زیر نویس پست.

Kacey Musgraves Supports Estranged Husband Ruston Kellys Song Amid Divorce
راستن Kelly and Kacey Musgraves حضور گروه موسیقی جهانی را 2019 پس از حزب ارائه شده توسط سیتی جشن 61 سالانه جوایز گرمی در 9 فوریه 2019 در لس آنجلس ، سن تصاویر

"من آرزو می کنم من می توانم آن را با استفاده از آن و شکل آن / شاید من سقوط / I hate چشمگیر می شود اما من فکر می کنم / این روزها / من ممکن است کرک" کلی croons در مسیر.

Musgraves و کارولینای جنوبی بومی اعلام کرد در جولای 3 که آنها تا به حال نام آن را واریز و پس از نزدیک به سه سال از ازدواج.

"با سنگین اما امیدوار قلب ما می خواستم برای قرار دادن افکار خود ما به هوا مورد آنچه اتفاق می افتد. این نوع از اطلاعیه ها همیشه ملاقات با موشکافی و حدس و گمان و ما می خواهیم برای متوقف کردن که حتی قبل از آن شروع می شود:" آنها نوشت: در بیانیه مشترک. "ما اعتقاد داریم که ما را به جان یکدیگر برای الهی دلیل و باید هر دو تغییر یکدیگر بی نهایت بهتر است. عشق ما برای هر یک از دیگر می رود به مراتب فراتر از رابطه ما به اشتراک گذاشته شده به عنوان زن و شوهر. این ارتباط روح که هرگز نمی تواند پاک شود."

این جفت ارز ادامه داد: "ما این تصمیم دردناک همراه — سالم تصمیم می آید که پس از یک دوره بسیار طولانی از تلاش بهترین ما می توانیم. به سادگی آن را فقط کار نمی کند. اگر ما فراق راه در ازدواج ما باقی خواهد ماند و دوستان واقعی برای بقیه زندگی ما. ما هیچ سرزنش و خشم و یا تحقیر برای هر یک از دیگر و ما برای حفظ حریم خصوصی و مثبت آرزوها برای ما هر دو همانطور که ما یاد بگیرند که چگونه به حرکت از طریق این."

Musgraves گفت , وزرق برق, در مارس 2019 که او ملاقات "شجاع" خواننده در سال 2016 در طول یک ترانه سرایان ویترین در Bluebird کافه در نشویل. او توضیح داد که کلی — که او در اکتبر سال 2017 تحت تاثیر او آهنگسازی.

"آهنگ های خود را ساخته شده من واقعا احساسی. من فکر کردم این پسر واقعا هوشمندانه و هر كس او است" "رنگین کمان" خواننده به یاد می آورد. "پس از آن بود که همه او نوشت.' جناس در نظر گرفته شده. همه چیز درست بود. من مجبور به تغییر هر بخشی از شخصیت من به آن را متناسب با هم است که واقعا چیزی است که من تا به حال قبل از."

کلی الهام Musgraves' 2018 آلبوم ساعت طلاییکه به دست آورده از آلبوم سال در سال 2019 جوایز گرمی.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب