Kailyn لوری: من بارداری در معرض خطر به دلیل وزن من

او چهارم بارداری تبدیل می شود بر خلاف دیگران. Kailyn لوری باز کردن در مورد چگونه وزن خود را اتحاد میان به جاده

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

او چهارم بارداری تبدیل می شود بر خلاف دیگران. Kailyn لوری باز کردن در مورد چگونه وزن خود را اتحاد میان به جاده او را به تحویل.

"من در سنگین ترین وزن من تا کنون بوده است — قبل از اینکه من باردار شدم و پس بدیهی است که در حال حاضر در حالی که من باردار هستم" این نوجوانان و مادر 2 ستاره 28 ساله توضیح داد: در طول چهار شنبه, جولای 9 قسمت از "قهوه Convos" پادکست با Lindsie Chrisley. "به طوری که یک کمی سخت اما همچنین من هر واقعی عوارض. مثل من تنها نیست. من قند خوب است. من همه چیزهای خوب است. پس من رفتم دکتر امروز و من تو را دیدم یک دکتر جدید."

Kailyn Lowry Pregnancy Is High Risk Because of My Weight
Kailyn لوری حسن نیت ارائه میدهد از Kailyn لوری/Instagram

لوری در ادامه به جزئیات چگونه دکتر به او هشدار داد در مورد او خون پیش از تولد. "من می دانم که من کم خونی و من فهمیدم که من کم خونی برای سال, اما او به من گفتن که چگونه او می خواستم تا مطمئن شوید که من بود و من آهن و من گفت:" آره "و او به من گفت که با هر حاملگی شما از دست دادن خون بیشتر است که به من" او اشاره کرد. "چرا که این اولین بار است که من از شنیدن این با کودک ندارد. چهار در بیش از 37 هفته؟"

واقعیت ستاره در حال برنامه ریزی یک خانه تولد اما او البته ممکن است نیاز به تغییر با توجه به توسعه است. "این است که در حال حاضر دکتر سوم که من به دلیل متفاوت برای اینکه چرا من باید ناشی از به جای صفحه اصلی تولد," او گفت:. "و سپس در بالای آن گفت:" چون شما کم خونی چرا که شما از دست دادن خون بیشتر با هر کودک ما می خواهم برای دیدن شما دریافت خون.'"

لوری نه کاملا داده شده تا در خانه اش تولد, ایده, اگر چه. "I'm gonna go, تایید,," او اضافه شده از گرفتن نظر دوم. "من" در معرض خطر, دکتر و یا هر. تنها دلیل که چرا من در معرض خطر در این نقطه است که به دلیل وزن و همه چیز خوب به نظر می رسد."

Us Weekly, تایید, تلویزیون, شخصیت بارداری اخبار در ماه فوریه است. پدر از فرزند متولد نشده است سابق کریس لوپزبا آنها او در حال حاضر سهام, پسر, لوکس, 2. او همچنین مادر از فرزندان اسحاق 10 با سابق Jo ریورا و لینکلن, 6, با شوهر سابق Javi Marroquin.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب