کنی گریه می کند در 1st کمپین تجمع می گوید: او به صحبت کیم در مورد سقط شمالی

Kanye West گریه به او نشان داد او می خواهم به صحبت پس از آن-دختر کیم کارداشیان در مورد سقط اولین فرزند خود شما

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

Kanye West گریه به او نشان داد او می خواهم به صحبت پس از آن-دختر کیم کارداشیان در مورد سقط اولین فرزند خود شمالیبه عنوان او لگد کردن انتخابات ریاست جمهوری در کارولینای جنوبی در روز پنج شنبه, جولای 19.

طی یک سخنرانی درهم و برهم در Exquis رویداد مرکز در شمال چارلستون, رپر, 43, بود و در زمان مبارک عصبانی و غمگین به عنوان او صحبت کردن در برابر سقط جنین و قرص صبح روز بعد گفت: "هیچ طرح B. وجود دارد طرح A."

Kanye West Kicks Off Presidential Campaign With A Rally In South Carolina
Kanye West در مد گروه بین الملل شب با ستاره ها جشن و سرور در نیویورک در اکتبر 24, 2019. شاتر

غرب می کردم احساسی که او نشان داد که Kardashian, 39, تا به حال نام او را زمانی که آنها دوستیابی و او ناجور پس از انتصاب دکتر و او فکر کرد که او به ایدز علت او زندگی رپر شیوه زندگی است. سپس او به او گفت که او باردار بود و او برطرف شد اما آنها صحبت در مورد کیم مصرف یک قرص برای پایان دادن به بارداری است.

غرب پس از آن گفت که اگر Keeping Up With the Kardashians ستاره طلاق او پس از این سخنرانی حداقل آنها را به شمال. او شروع به گریه کرد و افزود که پدر خود را به حال می خواستم مادرش Donda, به سقط جنین هنگامی که او باردار بود با او اما مادر خود را "نجات" زندگی خود را.

"من تقریبا کشته شدن دختر من" در غرب قطره قطره اعتراف کرد.

رپر همچنین در مورد صحبت دوست دختر سابق, Amber Rose , و اذعان کرد که مردم او گفت: نه به تاریخ او چرا که او یک دوست.

خود را درهم و برهم سخنرانی قطع شد چند بار توسط مخاطبان برخی از آنها به مرحله در زمان او را به سوال دیگران فقط می خواستم او را در آغوش بگیرید.

در یک بیانیه درباره این تجمع سازمان تصریح شده است که "همه مهمانان باید پوشیدن ماسک یا پوشش صورت و اجتماعی باید رعایت فاصله قوانین" اما فیلم از این رویداد نشان داد چند نفر با پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان شلوغ هم در نزدیکی این مرحله است.

"معروف" رپ زمان به مرحله یک پیراهن سیاه و سفید در صدر با خاکی ضد گلوله جلیقه. "2020" بود به سر خود را.

غرب از طریق توییتر اعلام کرد در تاریخ 4 ژوئیه است که او قرار بود به اجرا در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات سناتور جو بایدن.

"ما در حال حاضر باید تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان, آینده ما," او نوشت. "من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده! #2020VISION."

یک نماینده برای غرب در زمینه بیانیه ای از نامزدی با کمیسیون انتخابات فدرال در روز چهارشنبه 15 ژوئیه با شکل نشان رپ را به عنوان "BDY." به "قوی تر" خواننده شد همچنین اضافه شده به اوکلاهما رای گیری که روز اما از دست رفته مهلت به در برگه های رای در ایندیانا و نیویورک و تگزاس.

"Kanye معتقد است که در حمایت از بزرگ-کسب و کار معافیت مالیاتی بلکه بیشتر محرک و فرصت برای اقلیت ها و مردم سیاه و سفید" یک منبع منحصرا گفت: ما هفتگی در اوایل این ماه. "او معتقد است که در آموزش و پرورش اصلاحات و می خواهد برای ساخت در کلاس جهانی پروژه های زیربنایی."

خودی افزود که برنده جایزه گرمی "معتقد است که او می تواند یک پل بین جمهوری خواهان و دموکرات ها."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن