Kanye غرب ارزیابی می شود توسط دکتر خود را به عنوان دوستان پرواز به وایومینگ

در زمان خود از نیاز. Kanye West's دوستان با عجله به سمت خود می شود در میان در خصوص رفتار و مرتب برای رپر برای

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399

در زمان خود از نیاز. Kanye West's دوستان با عجله به سمت خود می شود در میان در خصوص رفتار و مرتب برای رپر برای دریافت کمک های حرفه ای.

"Kanye عزیزان بسیار نگران در مورد او در حال حاضر" یک منبع می گوید ما هفتگی. "Kanye را مدیر Bu تیامو دوستان دوران کودکی از شیکاگو ندهید همین C' کرولی و جان انحصار در پرواز به کودی وایومینگ تا با او بود. این گروه کار می کرد به او کمک حرفه ای است."

به عنوان یک نتیجه, غرب, 43, تحت بررسی سلامت روان خود را در اوایل این هفته. "Kanye مورد بررسی قرار گرفت توسط یک دکتر در [چهار شنبه, جولای 20,] که مشخص است که او نیاز فوری به بستری شدن در بیمارستان و که او در یک ثبات روانی دولت در آن زمان" خودی می گوید. "کسانی که به Kanye مصرف این بسیار جدی را اولویت این است که مطمئن شوید که او امن و توجه لازم و درمان او نیاز دارد."

Kanye West Gets Evaluated by Doctor as His Friends Fly to Wyoming
Kanye West در مراسم Met Gala در مارس 6, 2019. Broadimage/شاتر

این منبع اشاره می کند که از گرمی برنده خواهد "به احتمال زیاد ارزیابی توسط متخصص دوباره" چهار شنبه, جولای 22. در میان مبارزات خود را هر چند او از دست داده است نزد خود دید. "Kanye شده است کار بر روی آلبوم خود در این زمان با موسیقی معماران و طراحان در کودی" خودی می افزاید.

غرب عناوین ساخته شده در یکشنبه, جولای 19, زمانی که او ادعا کرد در طول یک کمپین تجمع که با همسر کیم کارداشیان در نظر گرفته شدن سقط جنین در حالی که باردار با و شوهر, دختر شمالی, 7. واقعیت ستاره بود "عمیقا ناراحت کنی" با توجه به یک منبع. "کیم معمولا قادر به کمک به او در حفظ سلامت روان خود را در بررسی و صحبت کنی مثل این تکان دهنده بود به او."

این Yeezy طراح نیز احساس خطر طرفداران هنگامی که او توییتی در مورد رابطه اش با Kardashian, 39, روز سه شنبه, جولای 21 ادعا که او شده است اقدام به طلاق او را برای دو سال. او در ادامه ادعا کرد که KKW زیبایی بنیانگذار "تلاش برای پرواز با 2 پزشکان به 51/50 من" و او قرار داده شده بر روی یک روانی نگه دارد.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره که همچنین سهام سنت پسر و 4 دختر شیکاگو 2 و پسر مزمور 14 ماه با غرب صحبت کردن در مورد سلامت خود را در روز چهارشنبه. "کسانی که درک بیماری های روانی و یا حتی وسواسی رفتار می دانم که خانواده ناتوان است مگر اینکه عضو جزئی است," او نوشت: در Instagram داستان. "کسانی که بی اطلاع هستند و یا به دور از این تجربه می توان قضاوت و درک نمی کنند که فرد خود را مجبور به شرکت در روند کمک گرفتن مهم نیست که چقدر سخت خانواده و دوستان سعی کنید."

در اوایل این هفته نوازنده نشان داد قدردانی به Dave Chappelle برای دیدن او. "با تشکر از شما دیو برای رقص بر روی یک جت به دیدن من خوبی انجام می دهند" او توییتی در روز سه شنبه. "دیو شما در حال ارسال به خدا و یک دوست واقعی همه را دوست دارم."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب