Kanye West است که یک نامزد ریاست جمهوری در اوکلاهما رای

در Yeezy ما اعتماد کرد ؟ Kanye West به طور رسمی وارد ریاست جمهوری هفته پس از اعلام برنامه های خود برای اجرا در

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

در Yeezy ما اعتماد کرد ؟ Kanye West به طور رسمی وارد ریاست جمهوری هفته پس از اعلام برنامه های خود برای اجرا در سال 2020 انتخابات.

به "قوی تر" خواننده 43 که در حال حاضر با همسر کیم کارداشیان در جمهوری دومینیکن است که رسما نامزد انتخابات ریاست جمهوری در اوکلاهما رای گیری.

قرار دادن خود در انتخابات آمد ساعت پس از غرب در زمینه بیانیه ای از نامزدی با Federal Election Commission, New York Magazine منتشر شده در یکشنبه, جولای 15. این شکل نشان می دهد که غرب را به عنوان "BDY" و بدون ذکر وابستگی از کمیته یا سازمان.

Kanye West Is Officially on the Ballot in Oklahoma for Presidential Election
Kanye West در مد گروه بین الملل شب با ستاره ها جشن و سرور در نیویورک در اکتبر 24, 2019. گریگوری پک/شاتر

یک افسر امور عمومی برای اوکلاهما مدیره از انتخابات گفت: خروجی است که یک نماینده برای رپر به نظر می رسد در مقابل اوکلاهما مدیره از انتخابات در روز چهارشنبه که آخرین روز مستقل نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری می تواند فایل به رای گیری در جنوب کشور.

نماینده خود را تبدیل در بیانیه ای از نامزدی و پرداخت $35,000 هزینه تشکیل پرونده. از نامزدی بیانیه ای از آنلاین نوشته شده و نشان می دهد غرب امضا محضری در میامی در روز چهارشنبه. گرجستان بومی محل اقامت ذکر شده است به عنوان یک خانه در ایالت وایومینگ.

اوکلاهما, علائم اولین رای گیری که غرب با موفقیت اضافه شده است به پس از از دست رفته مهلت ایندیانا و نیویورک و تگزاس پیش از آن در تابستان است.

پدر چهار اعلام کرد برنامه های خود را به اجرا برای رئيس جمهور در جولای 4. "ما در حال حاضر باید تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما. من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده! #2020VISION" در غرب توییتی در آن زمان است.

یک منبع گفت:" ما هفته به طور انحصاری در جولای 9, که نوازنده "واقعا معتقد است او می تواند کشور را بهتر" به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است.

"این احساسات است نه یک شیرین کاری تبلیغاتی," خودی گفت. "او واقعا معتقد است که."

این برنده جایزه گرمی در حال حاضر نشان داد مدل خود برای شهرستان اگر او برنده است. غرب گفته فوربس در جولای 8 است که او می خواهد به استفاده از داستانی پادشاهی mentality mag از پلنگ سیاه به عنوان راهنمای خود را "دلیل آن است که بهترین توضیح برای ما چه گروه طراحی در حال رفتن به احساس در کاخ سفید است."

همان روز یک منبع گفت:" ما آنچه را که طراح مد کار خواهد کرد برای تغییر یک بار در دفتر.

"Kanye معتقد است که در حمایت از بزرگ-کسب و کار معافیت مالیاتی بلکه بیشتر محرک و فرصت برای اقلیت ها و مردم" خودی توضیح داد. "او معتقد است که در آموزش و پرورش اصلاحات و می خواهد برای ساخت در کلاس جهانی پروژه های زیربنایی."

غرب دریافت کرده است, واکنش ها به تصمیم خود را به اجرا در انتخابات آینده در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاندیدای حزب دموکرات و سناتور جو بایدنکه کنار او ایستاده.

"Kanye شده است برنامه ریزی برای این سال و کیم شناخته شده در مورد تشدید شده است و حمایت" یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری در ماه جولای. "Kanye پرشور در مورد هنر و آموزش و پرورش و می خواهد در هر راه به حمایت او می تواند."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب