Kanye غرب می گوید که او تا به حال COVID-19 آید به عنوان ضد Vaxxer: 5 آیات

Yeezy صحبت کرده است. روز پس از اعلام خود به کاخ سفید پیشنهاد Kanye West مورد بحث همه چیز خود را از جاه طلبی ها

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

Yeezy صحبت کرده است. روز پس از اعلام خود به کاخ سفید پیشنهاد Kanye West مورد بحث همه چیز خود را از جاه طلبی های سیاسی به COVID-19 همه گیر و واکسیناسیون در انفجاری مصاحبه جدید.

در حالی که صحبت کردن با Forbes, the rapper, 43 اعتراف کرد که با وجود علاقه ناگهانی در حال اجرا برای دفتر او رای دادند هرگز در زندگی خود را. در واقع او حتی یک ثبت نام رای دهندگان تا دوشنبه, جولای 6.

"به همین دلیل این روز برای اولین بار من برای رای دادن ثبت است زیرا من می ترسم" غرب گفت: بیش از آنچه در این مجله به عنوان "چهار درهم و برهم ساعت" از مصاحبه های تلفنی از مزرعه خود در نزدیکی کودی وایومینگ در روز سه شنبه, جولای 7. "به من گفته شد که اگر من رای دادند [دونالد] تهمت موسیقی من حرفه ای خواهد بود. من تهدید به بودن در یک حزب. من تهدید به عنوان یک هنرمند مشهور به بودن در یک حزب. من تهدید به عنوان یک مرد سیاه پوست به حزب دموکرات است."

کتانی طراح توییتی در شنبه, جولای 4, که او "در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده" در سال 2020 است. اما با تنها چهار ماه تا روز انتخابات, او هنوز به طور رسمی فایل کمپین کاغذ بازی.

با که گفت, غرب یک طرح در ذهن است. او با اشاره به فوربس که او به حمایت از همسرش, کیم کارداشیانو تکنولوژی کارآفرین Elon Muskهر دو آنها توییتی در حمایت از او را در روز شنبه.

"ما شده است صحبت کردن در این مورد برای سال," او گفت: از تسلا و SpaceX مدیر عامل شرکت 49. "من به او پیشنهاد می شود سر ما فضای تهدید."

و در حالی که غرب ناگهانی سیاسی سرمایه گذاری مطرح شده است و بسیاری از ابرو او را تکذیب کرد و آن را یک شیرین کاری تبلیغاتی برای آینده خود آلبوم خدا کشور. (سرب تک "شستن ما در خون" شامل Travis Scottکاهش یافته است در تاریخ 30 ژوئن.)

"من آلبوم را به صورت رایگان" میلیاردر اصرار داشت.

در پایین حرکت برای پنج آیات از غرب و مصاحبه با فوربس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب