Kanye West برنامه 1st انتخابات ریاست جمهوری در کارولینای جنوبی

ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی! Kanye West میزبان اولین انتخابات ریاست جمهوری رالی در کارولینای جنوبی تنها دو ه

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی! Kanye West میزبان اولین انتخابات ریاست جمهوری رالی در کارولینای جنوبی تنها دو هفته پس از اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری.

این رویداد برگزار خواهد شد در Exquis رویداد مرکز در چارلستون کارولینای جنوبی روز یکشنبه, جولای 19. شرکت کنندگان ملزم به پوشیدن ماسک و اجتماعی باید رعایت فاصله قوانین با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

"معروف" رپ, 43, خواسته طرفداران خود را روز شنبه, جولای 18, به او در انتخابات در کارولینای جنوبی اضافه کردن یک لیست از هشت سالن و یک لینک به سیاسی خود سایت kanye2020.کشور است.

Kanye West Schedules 1st Presidential Campaign Rally in South Carolina
Kanye West حضور Sr. پاستور Joel Osteen خدمات در نوامبر 17, 2019. شاتر

"سلام بچه ها لطفا ثبت نام کنید برای قرار دادن من در انتخابات در کارولینای جنوبی در هر یک از این مکانها" او هنوز توییتی. "شما همچنین می توانید با ثبت نام در وب سایت."

غرب اعلام کرد که او برنامه ریزی شده به اجرا برای رئيس جمهور در جولای 4. "ما در حال حاضر باید تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما. من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده! #2020VISION" در "فراری" رپ توییتی در آن زمان است.

این برنده جایزه گرمی در زمینه بیانیه ای از نامزدی با کمیسیون انتخابات فدرال در هفته گذشته با وابستگی حزب به عنوان ذکر شده "BDY." او نشان داد در مصاحبه با فوربس او خواهد بود در حال اجرا تحت "جشن تولد."

ما هفتگی تایید شده در پنج شنبه, جولای 15, که غرب به آن اضافه شد رای گیری در اوکلاهما. او قبلا از دست رفته مهلت قرار داده شده بر روی برگه های رای در ایندیانا و نیویورک و تگزاس.

یک منبع گفت:" ما در اوایل این ماه که غرب شده است "برنامه ریزی این سال ها" و همسرش, کیم کارداشیانشده است "حمایت" از آرزوهای خود را.

"Kanye پرشور در مورد هنر و آموزش و پرورش و می خواهد در هر راه به حمایت او می تواند" خودی گفت.

غرب گفته فوربس در جولای 8 است که او قصد دارد با استفاده از داستانی پادشاهی mentality mag از مارول فیلم پلنگ سیاه به عنوان یک طرح برای اجرا, ایالات متحده است.

"این بهترین توضیح برای ما چه گروه طراحی در حال رفتن به احساس در کاخ سفید" این Yeezy طراح مد گفت.

بعد از آن روز یک منبع دقیق غرب موضع در برخی از مسائل سیاسی. "Kanye معتقد است که در حمایت از بزرگ-کسب و کار معافیت مالیاتی بلکه بیشتر محرک و فرصت برای اقلیت ها و مردم" خودی توضیح داد. "او معتقد است که در آموزش و پرورش اصلاحات و می خواهد برای ساخت در کلاس جهانی پروژه های زیربنایی."

غرب بوده است و مشتاق حامی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن GQ Magazine مه که او را "قطعا" بود رای گیری برای 74 ساله کسب و کار مغول. اما "ما را شستشو در خون" رپ گفته فوربس در اوایل این ماه که او دیگر پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de