Kate Middleton, Prince William را کودکان و نوجوانان در lovely staycation هستید خاموش ساحل جنوب غربی

Kate Middleton, Prince William را کودکان و نوجوانان در lovely staycation هستید خاموش ساحل جنوب غربیپرنس ویلیا

توسط KETABKHOOOON در 11 مرداد 1399
Kate Middleton, Prince William را کودکان و نوجوانان در lovely staycation هستید خاموش ساحل جنوب غربی

پرنس ویلیام و کیت میدلتون باید رهبری را در تعطیلات دوست داشتنی به جزایر Scilly با کودکان خود. این زوج تصمیم به ماندن در دوک های مورد علاقه دوران کودکی نقطه تعطیلات, در یک مجمع الجزایر در سواحل جنوب غربی انگلستان در Cornwall.

این آینه ادعا می کند که در داخل منبع نزدیک به این زوج معتقدند: "آنها در تصمیم سریع دور شو قبل از بازگشت کودکان به مدرسه است. آنها مشتاق بودند برای حمایت از سفر ما میباشد."

به عنوان به زودی به عنوان زن و شوهر سلطنتی رسیده محل سکونت خود را, بسیاری از مردم محلی شروع به لکه بینی آنها در خارج از خانه روی دوچرخه خود را که در عالی ارواح.

اطرافیان صحبت کرد و به آینه و تایید این خبر کردند تا "ویلیام و کیت سوار دوچرخه خود را با داشتن یک خنده. آنها نگاه بسیار خوشحال بهره گیری از آب و هوا." آنها اضافه شده, "من می توانم در یک دو را. آنها واقعا دوستانه و گفت: "سلام."

یکی از بسیاری از جهات این سفر در حال آماده سازی خود به یک دلتنگ تجربه است چرا که پرنس ویلیام به اشتراک گذاشته شده است این staycation هستید نقطه با مادرش پرنسس دایانا در بسیاری از موارد است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب