Katharine McPhee, ستاره های بیشتری پرداخت ادای احترام به نیک کردرو پس از مرگ او

پرداخت ادای احترام. نیک کردرو مفتخر شده است و توسط بسیاری از میان مرگ غم انگیز او از جمله برخی از بزرگترین ستا

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

پرداخت ادای احترام. نیک کردرو مفتخر شده است و توسط بسیاری از میان مرگ غم انگیز او از جمله برخی از بزرگترین ستاره.

برادوی, بازیگر, درگذشت, در سن 41 روز یکشنبه, جولای 5, از coronavirus عوارض مربوط. او بستری شد به لس آنجلس Cedars-Sinai Medical Center در مارس 31, جایی که او در ابتدا مبتلا به پنومونی قبل از آزمایش مثبت برای این ویروس در تاریخ 1 آوریل.

در طول نبرد با بیماری کشنده او قرار داده شده در زیر یک پزشکی ناشی از کما بود و بعد از آن باید از حق خود پا قطع شده در مارس 18. در یک نقطه مشخص شد که او به احتمال زیاد نیاز به انجام یک پیوند ریه به منظور زندگی می کنند.

کردرو جان سالم به در با همسر آماندا Klootsو 12-ماه-پیر پسر الویس.

"خدا به فرشته ی دیگر در بهشت اکنون" Kloots, 38, نوشت طریق Instagram در یکشنبه, جولای 5, در حالی که به اشتراک گذاشتن یک سیاه و سفید headshot از اواخر سال مرد متاهل. "عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ این زمین است."

تناسب اندام کارشناس ادامه داد: "من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز."

Kloots همچنین تشکر خود را "فوق العاده", دکتر, دکتر David Ngو طرفداران که او را حمایت خانواده در طول راه.

این پیشخدمت بازیگر, بهترین دوست, Zach Braff اشاره کرد از طریق Instagram چگونه او "هرگز شناخته شده مهربانتر فرد" از کردرو. قبل از رفیق عبور از مالش آلوم 45 باز در مورد شدت کردرو نبرد.

"یکی از بهترین دوستان من در این جهان نیک کردرو و همسر و کودک شده اند و زندگی در خانه مهمان به مدت هفت ماه به عنوان آنها در خانه-خرید در L. A. را به حرکت در اینجا," او گفت: خبرنگار هالیوود در ماه آوریل است. "نیک یک ستاره برادوی و آماندا, همسرش, یک مربی و آنها سقوط در عشق با L. A. آنها به خانه رفت به بسته همه چیز خود را و او COVID-19 زمانی که آنها آن است."

این باغ دولت بازیگر افزود: "او آن را بدتر از هر کسی که من شنیده ام از کسی که نیست در گذشت. او 41 و او ناخودآگاه در Cedars — او را در یک, او را از دست داده و پای خود را با توجه به عوارض و هر روز ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد."

پایین ببینید چگونه ستاره های بیشتری را در واکنش به کردرو مرگ نابهنگام.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب