چه کسی می دانست ؟ Sia نشان می دهد او دارای 2 پسران به تصویب رسید

مامان حالت! Sia نشان داد که او به دو نوجوان پسر بی سر و صدا پس از اتخاذ آنها در 2019. ستاره که مخفیانه استقبا

توسط KETABKHOOOON در 31 اردیبهشت 1399

مامان حالت! Sia نشان داد که او به دو نوجوان پسر بی سر و صدا پس از اتخاذ آنها در 2019.

"من در واقع به تصویب رسید دو پسر در سال گذشته" استرالیا خواننده 44 گفت: در طول پنج شنبه, مارس 19 قسمت از SiriusXM را صبح Mash Up. "آنها هر دو 18 — آنها هر دو 19 سال در حال حاضر."

"ارزان لرزش" هنرمند توضیح داد که تصمیم او به استقبال دو بچه به زندگی او آمد و پس از آنها "پیری از سیستم نگهداری."

"آره و من آنها را دوست دارم," او اضافه شده است.

وقتی که می آید به quarantining میان coronavirus همه گیر Sia اشاره کرد که هر دو از پسران او هستند "پیدا کردن آن بسیار دشوار است."

"آنها هر دو انجام کارهایی که واقعا خوب هستند برای آنها در حال حاضر هستند که واقعا مفید" را "با هم" خواننده گفت. "آنها واقعا انجام بسیاری از مسائل آموزشی که برای آنها خوب است."

Sia Reveals She Has 2 Adopted Sons
Sia در مراسم اکران فیلم 'آنی' در Ziegfeld تئاتر در شهر نیویورک در دسامبر 7, 2014. پیتر فولی/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

در حالی که بچه های خود را معطوف به تحصیل در طول همه گیر Sia شده است و با استفاده از موسیقی برای کمک به افزایش آگاهی و پول برای کمک به کسانی که بیشترین خطر قرار داده است.

در اوایل این ماه به "لوستر" خواننده انجام شده به عنوان بخشی از Tearfund COVID است بدون شوخی مجازی کمدی متحرک. پول مطرح شده رفت و برای کمک به خط مقدم کارگران و خانواده های آنان است.

Sia گام به مادری ممکن است به عنوان یک شگفتی برای برخی از, اما یک سال پیش او صحبت کرد در مورد تمایل به اتخاذ یک فرزند خوانده پس از او به تماشای HBO را فاستر مستند.

"هی Dasani از "فاستر" در HBO! من می خواهم به شما اتخاذ" این "غیر قابل توقف" خواننده نوشت: از طریق توییتر در مارس 2019. "ما فقط در تلاش برای پیدا کردن شما و خانه من چک و غیره انجام می شود. اما من می خواهم شما بدانید که شما یک خانه با من است."

نوازنده گفت: Dasani یکی از پسران جوان برجسته در توضیحات به ایمیل او "بنابراین ما می توانیم اتصال" پس از نقل مکان کرد را به داستان خود را.

این "Elastic Heart" خواننده اغلب استفاده می شود خود را نفوذ را به عقب. در فوریه 2019, Sia رسیده به کلبه پیتزا برای کمک به او هدیه بی خانمان با مواد غذایی است.

"هی @pizzahut به نظر شما اهدای یک بار پیتزا محلی خود را بی خانمان جامعه هر شب این هفته ؟" او پرسید: در آن زمان که این شرکت پاسخ داد: "انجام می شود."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن