Khloe جشن 4 جولای در تریستان L. A. خانه پس از نامزدی شایعات: عکس

نزدیک تر از همیشه است. Khloé Kardashian صرف 4 ژوئیه در سابق تریستان تامپسون's L. A. خانه روز پس از شایعات swir

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399

نزدیک تر از همیشه است. Khloé Kardashian صرف 4 ژوئیه در سابق تریستان تامپسون's L. A. خانه روز پس از شایعات swirled که او مشغول به NBA ستاره.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره 36 و کلیولند کاوالیرز, بازیکن 29 که quarantining همراه با 2 سال با پدر واقعی تامپسونمیان coronavirus همه گیر خال خال شد پس از رسیدن به خانه با هم در یک کادیلاک رانده شدن توسط ورزشکار پس از چیدن برخی از منابع حزب در کالاباساس کالیفرنیا.

خوب آمریکایی بنیانگذار لباس پوشیدن و در یک بزرگتر از اندازه پیراهن سفید پوش و کفش در حالی که تامپسون به تن دینامیت ناپلئون تی شرت و شلوارک سیاه.

جفت شد با Kourtney Kardashian, که او نیز لباس پوشیدن و در شلوار کوتاه و کلاه و Kris Jennerکه کشیده در Rolls-Royce با پوشیدن یک ماسک صورت.

این هم یک هفته پس از Khloé جشن تولد خود را با اسراف حزب خود در کالیفرنیا خانه. شایعات swirled که او و تامپسون به حال شعلهور رابطه خود را پس از طرفداران کشف عظیم الماس حلقه در دست چپ او اما یک خودی گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری the exes هستند "مشغول است."

Khloe که ریخته تامپسون در فوریه 2019 پس از او فریب خورده او را با کایلی Jenner's, پس از, بهترین دوست, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگلبه نظر می رسد برای پاسخ به شایعات خودش در روز پنج شنبه, جولای 2.

"صبر کنید... چه ؟" او هنوز توییتی. "من فقط آنلاین آمد و من حتی اشتباه lol."

"در واقع من روزانه افکار در مورد سال 2020 است. اما برای واقعی... wtf lol مردم فقط صحبت," او نوشت: در یک پیگیری. "قرنطینه همه ما است رفتن 🤪 🤪."

یک منبع گفت:" ما در ماه آوریل که تامپسون بود "مبارزه با را خود روابط کار" اما در حالی که Khloé بود "با بهره گیری از صرف وقت به عنوان یک خانواده و همه با هم در حال حاضر،" انتقام بدن میزبان است که "نه به طور کامل باز به اجازه تریستان در زندگی خود را در راه عاشقانه در حال حاضر."

که متوقف نمی کانادا ستاره از ارسال یک ادای احترام به Khloé در روز تولد او.

"من به اندازه کافی عاقل در حال حاضر به می دانم که شما به من زندگی به من نشان دهد فقط آنچه در آن به معنی یک فرد باور نکردنی," تامپسون نوشت طریق Instagram در ژوئن 27. "من درک که چگونه من قادر به یادگیری و رشد به دلیل از شما. من خدا را شکر برای زیبا و دوست داشتنی زن شما به همه به خصوص دختر ما درست است. شما شایسته جهان Koko! درست است و من شما را دوست دارم مامان. تولدت مبارک @khloekardashian."

در پایین حرکت برای دیدن عکس از تامپسون ژوئیه 4 ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de