Khloe Kardashian و دختر واقعی لذت بردن از شایان ستایش, حیاط خلوت, 'رقص'

مادر-پدر پیوند! Khloé Kardashian's, دختر, درست, گران کردن بهترین حرکت برای یک مهمانی رقص در حیاط خلوت خود را.

توسط KETABKHOOOON در 25 خرداد 1399

مادر-پدر پیوند! Khloé Kardashian's, دختر, درست, گران کردن بهترین حرکت برای یک مهمانی رقص در حیاط خلوت خود را.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره, 35, عکسهای به اشتراک گذاشته از او 2 ساله, رقص, از طریق او Instagram داستان در جمعه 12 ژوئن.

"رقص پارتی" کارداشیان زیر نویس یک عکس واقعی رقص بر روی یک نیمکت در خارج. در تصویر دیگری درست نشستم به یک استراحت. "من عیار پای" خوب آمریکا مؤسسین نوشت: در کنار این عکس.

در ماه مه کارداشیان نشان داد او همچنین فعال ماندن با کمک برخی از دخترش. E! شخصیت ارسال شده در فیلم های متعدد از طریق Instagram که خودش را نشان داد کشیدن واقعی در واگن پشت سر او.

"بیایید این کار را انجام! 🏃 🏽 ♀ "این واقعیت تلویزیون ستاره زیر نویس این ویدئو تمرین قبل از ستایش مربی تناسب اندام او همین یک ماتریس. "@donamatrixtraining بود واقعا هل من این روز است."

ما هفتگی اخبار شکست در مارس که کارداشیان و واقعی پدر تریستان تامپسونبودند خود جدا با دختر خود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"قرنطینه بودن او ساخته شده یک نقطه نرم برای او و او می داند که او همیشه بخشی از زندگی خود را در برخی از راه به خاطر او درست است را پدر" خودی گفت: در آن زمان. "Khloé باز بوده و پذیرای نسبت به تریستان."

کارداشیان و کلیولند کاوالیرز, بازیکن 29 محاکمه به تصمیم درست را 2nd birthday در مارس فوق العاده ویژه با دیوهای-حزب مضمون در حالی که آنها در مستند با توجه به همه گیر.

"نکته های زیبا در مورد کودکان این است که آنها نمی دانند چه خبر است و" انتقام بدن میزبان در آن زمان گفت: در Instagram, زندگی می کنند, و اضافه کرد که "پس از این همه وقت با [واقعی] است به طوری باور نکردنی است."

کارداشیان و تامپسون مورخ از سپتامبر 2016 تا ماه فوریه 2019 زمانی که ورزشکار را بوسید Kylie Jenner's سابق بورس Jordyn جنگل در یک مهمانی در خانه.

یک منبع گفت:" ما در ماه فوریه سابق که زن و شوهر هستند و تنها نگران ساخت واقعی یک اولویت است.

"آنها با خوشحالی coparenting," خودی گفت: در آن زمان. "وجود دارد هیچ برنامه ای برای آنها را به عقب بر گردیم."

اما یک خودی گفت: ما در ماه مه جفت شد "بسیار اقدام مانند یک زن و شوهر" در حالی که خود منزوی با هم. این دو موجب عاشقانه شایعات بار دیگر در روز سه شنبه, ژوئن 9, زمانی که آنها خال خال شدن دنج در یک دوست مشترک ،

در پایین حرکت برای دیدن تصاویر واقعی مینی رقص.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب