کیم جونگ سازمان ملل: کره شمالی به نگه دارید تا ویروس مبارزه

1 / 6اصلاح شیوع ویروس کره شمالیتصحیح تاریخ - در این عکس ارائه شده توسط کره شمالی, دولت, رهبر کره شمالی کیم جون

توسط KETABKHOOOON در 14 تیر 1399
1 / 6

اصلاح شیوع ویروس کره شمالی

تصحیح تاریخ - در این عکس ارائه شده توسط کره شمالی, دولت, رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد حضور در یک جلسه دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کارگران کره در پیونگ یانگ کره شمالی روز شنبه, جولای 2, 2020. روزنامه نگاران مستقل و نمی شد با توجه به دسترسی به پوشش این رویداد نشان داده شده در این تصویر توزیع شده توسط کره شمالی دولت است. محتوای این تصویر به عنوان ارائه شده و نمی توان به طور مستقل تایید نشده است. زبان کره ای تعیین میزان مد آب در تصویر ارائه شده توسط منبع آمده است: "KCNA" که مخفف کره ای خبرگزاری مرکزی. (کره مرکزی نیوز/کره جنوبی اخبار خدمات از طریق AP)

سئول کره جنوبی (AP) — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد خواست مقامات به حفظ هوشیاری در برابر coronavirus هشدار داد که خوشنودی به خطر انداخته "غیر قابل تصور و غیر قابل استرداد بحران" رسانه های دولتی روز جمعه گفت.

با وجود هشدار کیم مجددا کره شمالی ادعا نیست که تا به حال تنها یک مورد از COVID-19 گفتن یک حزب حاکم در جلسه روز شنبه که این کشور "به طور کامل مانع از inroad از بدخیم ویروس" با وجود بحران بهداشتی در سراسر جهان کره مرکزی خبر آژانس گفت.

بیگانگان به طور گسترده ای شک کره شمالی فرار این بیماری همه گیر به طور کامل به دلیل بهداشت ضعیف زیرساخت و تجارت و سفر روابط چین که در آن coronavirus پدید آمده در اواخر سال گذشته.

توصیف آن anti-virus تلاش به عنوان یک "موضوع مهم و ملی وجود" کره شمالی در اوایل سال جاری تعطیل تقریبا تمام مرزی, ترافیک ممنوع گردشگران و بسیج سلامت کارگران به قرنطینه هر کسی با علائم مشابه این بیماری است.

کارشناسان می گویند این کشور خودخواسته مستند است صدمه زدن به اقتصاد در حال حاضر ضرب و شتم توسط سختگیرانه ایالات متحده آمریکا بیش از آن سلاح های هسته ای و موشک های برنامه های.

این KCNA گزارش گفت: کیم در طول جلسه دفتر سیاسی حزب کارگران "بر نیاز به حفظ حداکثر هشدار بدون اندک خود complacence یا آرامش" به عنوان ویروس همچنان به گسترش در کشورهای همسایه.

این سازمان گفت: Kim به شدت انتقاد inattentiveness در میان مقامات و نقض اضطراری ضد ویروس قوانین و هشدار داد که "شتابزده امداد از اقدامات ضد اپیدمی خواهد شد در نتیجه غیر قابل تصور و غیر قابل استرداد بحران است."

شمال رسمی Rodong Sinmun روزنامه منتشر شده چند عکس از کیم در این نشست که برای اولین بار رسانه های دولتی تصاویری از او در هفته. نه کیم و نه حزب حاکم مقامات شرکت کننده با پوشیدن ماسک.

کیم بیانیه نشان می دهد کره شمالی را کامل بسته شدن مرز با چین بزرگترین شریک تجاری و اقتصادی خط لوله به احتمال زیاد همچنان با وجود تلفات است که در حال حاضر به شدت تحریم اقتصاد است.

با توجه به اطلاعات شمال صادرات به چین و واردات از آن هر دو سقوط بیش از 90 درصد برای دو ماه متوالی در ماه مارس و آوریل. در ماه مه در شمال حجم تجارت با چین افزایش حدود 164% از ماه قبل نشان می دهد کره شمالی در تلاش برای بازگرداندن تجارت IBK موسسه تحقیقات اقتصادی گفت: در یک گزارش.

چو هی-sil سخنگوی در کره جنوبی وحدت وزارت به خبرنگاران گفت: روز جمعه که از آن باقی مانده است دیده شود که آیا کره شمالی به تجارت با چین را به طور کامل از سر گرفت.

حتی قبل از همه گیر کره شمالی بود دست و پنجه نرم کردن با درد از U. N. تحریم های اعمال شده بر برنامه هسته ای آن. آن حجم تجارت با چین در سال 2019 شد و بیش از نصف در مقایسه با سال 2016 چهره های جدید پس از U. N. تحریم شمال عمده صادرات اقلام مانند ذغال سنگ منسوجات و غذاهای دریایی به تصویب رسید در سال های اخیر است.

کیم ناامید بود به برنده شدن ایران در زمانی که او درگیر در سراسیمگی از دیپلماسی با ایالات متحده از جمله سه نشست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 و 2019.

اما آن تلاش ها را ساخته اند پیشرفت کمی پس از دوم Kim-مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس در ویتنام در ماه فوریه 2019 به پایان رسید که تهمت را رد کرد کیم مطالبات به صورت گسترده تحریم ها در ازای بخشی denuclearization.

در سال گذشته راه اندازی کیم بلند پروازانه پنج سال برنامه های توسعه ملی اما کارشناسان می گویند coronavirus بحران به احتمال زیاد مانع از عمده اهداف اقتصادی. کیم در ماه دسامبر اعلام کرد "پیشانی دستیابی به موفقیت" در برابر تحریم ها در حالی که اصرار ملت خود را به ماندن انعطاف پذیر در مبارزه برای خودکفایی اقتصادی شدند.

در کره جنوبی جاسوسی آژانس قانونگذاران گفت که خرید و وحشت گرفته شده بود در پیونگ یانگ میان بالا رفتن سرسام آور قیمت مواد غذایی وارداتی از جمله شکر و ادویه قبل از مقامات را پایین نگه داشته روی آن پیچ بازار است.

کره شمالی نظارت گروه در سئول گفت: اخیرا قیمت برنج و کلید کالاها و نرخ ارز خارجی در بازار در پیونگ یانگ پایدار باقی می ماند. Ahn Kyung-su رئیس سئول مبتنی بر خصوصی dprkhealth.org موسسه است که با تمرکز بر مسائل بهداشتی در شمال, گفت, وجود دارد می تواند چینی کمک محموله و غیر رسمی تجارت دو جانبه در حال وقوع است که منعکس شده در تجارت رسمی و ارقام است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب