کیم کارداشیان با خانواده اش در حال حفاظت از بچه های خود را از Kanye West درام

انجام آنچه بهترین است. کیم کارداشیان در حال شکل گرفتن اقدامات لازم برای محافظت از بچه ها او را از ادامه رفتار

توسط KETABKHOOOON در 8 مرداد 1399

انجام آنچه بهترین است. کیم کارداشیان در حال شکل گرفتن اقدامات لازم برای محافظت از بچه ها او را از ادامه رفتار نامنظم از پدر خود Kanye West.

"کیم و خانواده اش در حال حفاظت از کودکان و نوجوانان او سهام با Kanye از همه این درام و Kanye وضعیت" یک منبع انحصاری می گوید ما هفتگی. "تمام خانواده او اطمینان است که کودکان و نوجوانان هستند نه یک شاهد برای هر یک از آن."

Kim Kardashian Her Family Are Protecting Her Kids From Kanye West Drama
Kris Jenner و کیم کارداشیان. AP/شاتر

این KKW زیبایی مغول 39 به تازگی به حمایت از او بزرگ, خواهر, Kourtney Kardashian, و سابق او Scott Disick. سابق زن و شوهر در زمان کیم و 43 ساله "معروف" رپر ارشد کودکان و نوجوانان — North, 7, و, سنت, 4, — به ساحل با فرزندان خود در روز دوشنبه, جولای 27.

کیم و غرب گره خورده است گره در ایتالیا در ماه مه 2014. با هم آنها را به اشتراک چهار فرزند: North Saint شیکاگو 2 و مزمور 14.

Kim Kardashian Her Family Are Protecting Her Kids From Kanye West Drama
شمال غرب مزمور غرب شیکاگو غرب و سنت غرب است. حسن نیت ارائه میدهد کیم کارداشیان/Instagram

پس از اعلام او 2020 انتخابات ریاست جمهوری در جولای 4, West عناوین ساخته شده برای نظرات و رفتار در نخستین تظاهرات سیاسی در تاریخ 19 ژوئیه و پس از آن رسانه های اجتماعی پست. در این رالی در کارولینای جنوبی و غرب نشان داد که از طریق اشک که او و کیم در نظر گرفته سقط فرزند ارشد دختر شمالی.

روز بعد به غرب رفت و در توییتر بیهوده گویی و ادعا کرد که کیم اقدام به یک پزشک "قفل" او را. در روز سه شنبه, جولای 22, خود رسانه های اجتماعی طغیان ادامه داد: به عنوان او ادعا کرد که او "در تلاش برای گرفتن طلاق" از کیم. این برنده جایزه گرمی نیز با اشاره به همسر, مادر, Kris Jennerبه عنوان "کریس جونگ سازمان ملل متحد."

به "قوی تر" هنرمند علنا عذرخواهی به کیم و سپس بازدید از یک بیمارستان در نزدیکی خود وایومینگ در مرتع پرورش احشام در شنبه, جولای 25. واقعیت ستاره پرواز به وایومینگ به همراه همسرش در روز دوشنبه.

Kim Kardashian Her Family Are Protecting Her Kids From Kanye West Drama
Kanye West شد از رفتن به اتاق اورژانس بیمارستان در کودی, Wyoming. مگا

یک منبع آگاه گفت: ما که کیم "خیلی تلاش کردم تا به او کمک کند" در میان مبارزات خود را اما که او و خانواده اش "احساس به عنوان اینکه او واقعا عبور یک خط با صحبت کردن منفی در مورد آنها علنا و به اشتراک گذاری خصوصی خانواده مهم است." علاوه بر این یک منبع دوم منحصرا نشان داد که دیرین زن و شوهر "صحبت شده بود در مورد طلاق" قبل از وقایع اخیر است.

"کیم می خواستم به این ازدواج کار می کنند و بنابراین کنی" این منبع توضیح داد. "آنها هر دو هنوز هم یکدیگر را دوست دارم و هنوز هم وجود دارد برخی از علاقه به ساخت این ازدواج کار می کنند اما در ماه های اخیر این نگاه راه کمتر احتمال دارد."

غرب بهداشت روانی در تلاش بوده اند به خوبی مستند شده در طول سال. پس از تایید از آلبوم آنچه که او دچار اختلال دو قطبی او را باز کرد تا در مورد نبرد خود را به دیوید لترمن در مارس 2019.

"من احساس می کنم افزایش ارتباط با جهان زمانی که من ramping تا. مسئله بهداشتی است," او گفت: در زمان من مهمان بعدی نیاز به هیچ Introducti ، "این -- آن را مانند یک رگ به رگ مغز مانند در اختیار داشتن یک رگ به رگ مچ پا. و اگر کسی یک رگ به رگ مچ پا, شما در حال رفتن به فشار بر او بیشتر است. با ما هنگامی که مغز ما می شود به یک نقطه از spraining مردم همه چیز را به آن را بدتر می کند."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن