کیم کارداشیان متمرکز شده است Kanye غرب 'رفاه' در میان درام

قرار دادن او برای اولین بار. کیم کارداشیان نیست اجازه Kanye West's توییتر مطالب و یا اظهارات بحث برانگیز در را

توسط KETABKHOOOON در 8 مرداد 1399

قرار دادن او برای اولین بار. کیم کارداشیان نیست اجازه Kanye West's توییتر مطالب و یا اظهارات بحث برانگیز در راه از او حفاظت از او و سلامت او یک منبع انحصاری می گوید ما هفتگی.

"کیم را با تمرکز بر آنچه که او گفت:" خودی می گوید ما در مورد واقعیت ستاره طرح در حال حاضر. "او با تمرکز بر خود را به خوبی بودن."

منبع می افزاید که "کیم زیادی پشتیبانی می کند اما هر کس نگران است در مورد او."

Kim Kardashian Focused Kanye West Well-Being’ Amid Drama
کیم کارداشیان و کنی وست. ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر; مگا

این Keeping Up With the Kardashians ستاره 39 و "Jesus Walks" خواننده رابطه آزمایش شده زیر را برای ریاست جمهوری تجمع در جولای 19. در طول سخنرانی خود در Yeezy, طراح, 43, tearfully نشان داد که او و Kardashian در نظر گرفته شده بود فسخ بارداری اول خود را.

روز بعد به غرب رفت و در توییتر بیهوده گویی تماس برای گزارش تلاش به او متعهد به یک مرکز روانپزشکی و حمله او مادر در قانون, Kris Jenner, از طریق رسانه های اجتماعی.

نوازنده دو برابر در برابر ادعای کارداشیان در یکی دیگر از tweetstorm در جولای 21 اضافه کرد: "آنها سعی به پرواز با 2 پزشکان به 51/50 من. من شده اند در تلاش برای گرفتن طلاق از کیم ملاقات با Meek [میل] در Warldolf [sic] برای 'اصلاحات در زندان.'"

غرب که تشخیص داده شده است به عنوان دو قطبی علنا عذرخواهی به Skims خالق در جولای 25.

"من می خواهم برای معذرت خواهی به جهنم همسر من, کیم برای رفتن با چیزی که یک موضوع خصوصی" در غرب توییتی در آن زمان است. "من را پوشش نمی دهد و او را مانند او تحت پوشش من است. کیم من می خواهم به می گویند من می دانم که من به شما صدمه دیده است. لطفا مرا ببخش. با تشکر از شما برای اینکه همیشه وجود دارد برای من."

این زن و شوهر که چهار فرزند شمالی, 7, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 14 ماه پس از پیوست در خود را در مرتع پرورش احشام در وایومینگ. جفت خال خال شد با هم در یک خودرو در خارج از وندی در کودی, Wyoming منطقه در دوشنبه 27 ژوئیه دو روز پس از یک منبع گفت:" ما که در غرب شاهد یک پزشک برای مقابله با اضطراب است.

جلوتر از غرب ریاست جمهوری سخنرانی بومی کالیفرنیا شده بود به شوهرش فضای یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری در شنبه, جولای 28. رپر شده است در وایومینگ برای "سال گذشته" با توجه به خودی و کارداشیان به ارمغان می آورد بچه ها در مورد "هر پنج هفته" به او مراجعه کنید.

یک منبع دوم گفت: ما که زن و شوهر آینده ناشناخته است به بحث در مورد طلاق شده اند را در خود نگه دارد با توجه به وضعیت فعلی. "وجود دارد هیچ گفتگو در مورد طلاق تا زمانی که او را قادر به بهتر روانی فضای" خودی توضیح داد.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن