کیم کارداشیان به یاد می آورد 'گوشی' پس از پیدا کردن در مورد بارداری 1st

برای اولین بار احساس. کیم کارداشیان منعکس در واکنش به پیدا کردن او باردار بود با او و Kanye West's فرزند ارشد

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399

برای اولین بار احساس. کیم کارداشیان منعکس در واکنش به پیدا کردن او باردار بود با او و Kanye West's فرزند ارشد دختر شمالی.

"سرگرم کننده واقعیت در مورد این عکس،" Keeping Up With the Kardashians ستاره 39 نوشت: در کنار رجعت عکس با رپر 43 در جمعه, ژوئن 8, Instagram داستان. "من فقط متوجه من شد شمال و ساخته شده Kanye پرواز به لندن برای من Kardashian Kollection ظاهر [چرا که] من ناجور بود. او مرا به Sls و سپس Häagen-Dazs به من احساس بهتر است."

Kim Kardashian Recalls Freaking Out After Finding Out About 1st Pregnancy
کنی وست و کیم کارداشیان حضور فرشته توپ در نیویورک در اکتبر 22, 2012. اندرو توت/Starpix/شاتر

ما هفتگی تایید کرد در ماه دسامبر سال 2012 که واقعیت ستاره بود و انتظار کودک شماره 1 پس از برنده جایزه گرمی گفت: اطلس شهر کنسرت را برانگیخت به "توقف موسیقی و صدا برای من مامان عزیزم."

شمالی در حال حاضر 6 متولد شد و در ماه ژوئن 2013 به دنبال سنت, 4, دو سال بعد. زن و شوهر جوان دو فرزند خود — شیکاگو 2 و مزمور 13 ماه — متولد شد از طریق رحم جایگزین در ژانویه 2018 و ممکن است 2019 بود.

"این دیوانه چه ... فورا هنگامی که کودک بیرون آمد وجود نداشت احساس عجیب و غریب که من خیلی عصبی مورد [مانند] 'من با تو احساس همان راه است؟'" خودخواه نویسنده گفت: در طول یک ماه سپتامبر 2018 KUWTK قسمت از استقبال او دختر دوم با کمک یک حاملگی حامل. "آن همان بود دقیق احساس [به عنوان با دیگر بچه ها]. که فورا تسکین من است زیرا این چیزی است که من بیشتر عصبی در مورد."

در حال حاضر که او و شیکاگو مادری که نوزادان در خانه کارداشیان انجام شده است در حال گسترش خانواده اش — و coronavirus همه گیر میان به این تصمیم.

"بودن در خانه با چهار بچه — اگر من همیشه فکر می کردم برای یک دقیقه است که من می خواستم یکی دیگر است که در خارج از درب" آرایش مغول نشان داد در طول یک راهپیمایی ظاهر در نظر. "این واقعا دشوار است."

این KKW زیبایی خالق اضافه شده در ساعت: "من در واقع عاشق آن زمان چون ما سفر بسیار در ما به طور منظم جهانی است که این شده است [بزرگ]. من فکر می کنم پیوند خانواده بخشی از آن همه [ما] در جریان پیاده روی در خارج [و ما] به تماشای هر فیلم شما احتمالا می تواند تصور کنید."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de