کریستن ویگ و نامزد Avi Rothman خوش آمدید دوقلوها از طریق قائم مقام

دو عشق! کریستن Wiig و نامزد Avi Rothmanاستقبال دوقلوها از طریق رحم جایگزین در اوایل این سال ما را هفتگی می توا

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

دو عشق! کریستن Wiig و نامزد Avi Rothmanاستقبال دوقلوها از طریق رحم جایگزین در اوایل این سال ما را هفتگی می توانید به طور انحصاری تایید.

خبر می آید فقط یک ماه پس از کمدین اشاره کرد که او تا به حال تبدیل شدن به یک مادر در حالی که میزبانی شنبه شب زنده است.

"این روز نشان می دهد و در SNL آن زمان بسیار ویژه برای جشن بچه" Wiig گفت: در آن زمان. "متاسفانه احتمالا مانند بسیاری از شما من را نمی توانید با من در این روز مادر. بنابراین من امیدوارم که من می خواهم به او بگویم من او را دوست دارم."

از Bridesmaids به ستاره اضافه شده: "من نمی دانم اگر من واقعا قدردانی مامان من اول 45 سال از زندگی من است. اما در این سال من در خصوص احساس سپاسگزار برای مشاوره خود را و او را دوست دارم. من خیلی خدا را شکر برای تمام چیزهایی که او به من آموخت مانند آماده سازی من به مادر خودم."

Wiig ذکر شده یکی از این درس به عنوان تغذیه با شیر مادر قبل از او برگزار شد تا یک ورق از سینه مرغ پخته شده. "بچه ها عشق است که مرغ او همواره می گفت که" بازیگر شوخی.

ما تایید کرد در ماه اوت سال 2019 که Wiig و Rothman, 42, مشغول شد و پس از سه سال از قدمت. این عشق و اتصالات از دست رفته بازیگر حال ظهور این سوال به Wiig چند ماه قبل است.

این شنبه شب زنده آلوم اول مربوط به Rothman در مارس 2016 پس از در حال رشد خال خال شد ساخت در طول یک سفر به هاوایی. Wiig قبلا ازدواج بازیگر هیز Hargrove از سال 2005 تا 2009. نیویورک مادری بعد شروع آشنایی سکته مغزی درامر Fabrizio مورتی در سال 2012. ما اخبار شکست خود را تقسیم 18 ماه بعد در ماه جولای 2013.

Wiig گفت: استلا مجله در سال 2011 که او تا به حال هیچ برنامه ای برای راه رفتن پایین راهرو برای بار دوم.

"من احتمالا نمی خواهد تا کنون ازدواج [دوباره]; این چیزی است که من می خواهم به انجام" Wiig گفت: در آن زمان. "[در ساقدوش عروس ما شد مراقب باشید] برای ارسال پیام است که شما نیاز به ازدواج. من فکر می کنم زنان قرار داده است که فشار بر روی خود و شاید حتی بیشتر از جامعه می کند اما اگر شما یک دختر بچه در عروسی شما می دانید کسی که می گذرد به شما هنگامی که شما در حال رفتن به ازدواج."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de