Kristin Cavallari, جی کاتلر جدید توافق بیش از بازداشت های جدید خرید خانه

Kristin Cavallari قادر به حرکت به جلو با خرید یک خانه جدید بعد از او جدا, شوهر, جی کاتلرحاضر به انتشار بودجه خ

توسط KETABKHOOOON در 14 اردیبهشت 1399

Kristin Cavallari قادر به حرکت به جلو با خرید یک خانه جدید بعد از او جدا, شوهر, جی کاتلرحاضر به انتشار بودجه خود را به خرید.

Kristin Cavallari Able to Buy New House, Jay Cutler Ordered to Release Assets
Kristin Cavallari و جی کاتلر. شاتر (2)

"قاضی قادر به سفارش آزادی دارایی های منجمد بنابراین کریستین در حال رفتن به قادر به خرید خانه او می خواهد به" خودی منحصرا می گوید ما در هفته. "همه چیز بهبود یافته است بین کریستین و جی."

این بسیار Cavallari ستاره, 33, و کاتلر, 37, اند نیز به طور موقت بازداشت توافق برای فرزندان خود, Camden, 7, Jaxon 5 و Saylor, 4 با توجه به E! اخبار. خروجی گزارش شده در جمعه, مه 1 که بچه ها باقی خواهد ماند در نشویل, تنسی, صفحه اصلی با Cavallari و بازیکن سابق NFL خاموش کردن هر هفته به ماندن با آنها را. هنگامی که تپه آلوم حرکت به محل اقامت جدید کودکان را به عقب و جلو بین خانه و کاتلر است. Cavallari امیدوار است به در خانه جدید در یک ماه است.

E! شخصیت برنامه ریزی شده بود به حرکت از نوامبر سال 2019. با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط ما در اوایل این هفته "همه چیز آنقدر بد در ازدواج" که Cavallari حال امضا قرارداد برای یک ملک جدید در پاییز گذشته. سابق شیکاگو خرس کارفرمایی "هرگز اعتراض" به آن اما در نهایت این جفت ارز در برابر آن تصمیم گرفت آنها به عنوان "تلاش برای نجات ازدواج است."

اما این دو شروع به بحث در مورد تقسیم در ماه مارس و برای ثبت طلاق در آوریل 24, دو روز قبل از آنها هر دو اعلام جدایی خود را از طریق Instagram.

"با غم و اندوه پس از 10 سال ما با هم آمده اند تا به یک نتیجه گیری به طلاق" بیانیه مشترک به عنوان خوانده شده. "ما چیزی جز عشق و احترام برای یک دیگر هستند و عمیقا سپاسگزار برای سال مشترک, خاطرات ساخته شده و فرزندان ما افتخار است. این فقط وضعیت دو نفر رو از هم جدا. ما از هر کس به حریم خصوصی ما احترام بگذارند همانطور که ما حرکت در این زمان دشوار در خانواده ما است."

Cavallari تصمیم گرفت او هنوز هم می خواستم به خرید همان خانه او تا به حال چشم در پاییز. در دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما در اوایل این هفته, واقعیت استار ادعا کرد کاتلر سعی "برای ارعاب" او را به پذیرش خود پدر و مادر برنامه ریزی برای بچه های خود را و حاضر به او اجازه دهد برای خرید خانه مگر اینکه او موافقت کرد و به طرح خود را.

طراح که خواسته های اولیه برای حضانت فرزندان در طلاق پر, امضا قرارداد برای خرید $5.5. میلیون خانه در فرانکلین تنسی در دوشنبه 27 آوریل ،

در این میان او و کاتلر زندگی شده اند به طور جداگانه پس از 7 آوریل — روز آنها به خانه بازگشت از باهاما. سابق زن و شوهر شده اند گذراندن سه روز در هفته هر کدام با فرزندان خود در خانه خود با Cavallari ماندن با دوستان هنگامی که آن را کاتلر را تبدیل به با بچه ها.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن