'Kroger کارن' رفتن ویروسی برای استفاده از یک پرسه زن برای جلوگیری از یک زن از خروج از یک فروشگاه مواد غذایی پارکینگ

Shaneeka مونتگمری-استریکلند در تلاش برای خروج از یک Kroger پارکینگ زمانی که یک "خشمگین" سفید مشتری او می گوید:

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399


  • Shaneeka مونتگمری-استریکلند در تلاش برای خروج از یک Kroger پارکینگ زمانی که یک "خشمگین" سفید مشتری او می گوید:, ایستاده بود پشت وسیله نقلیه خود را و حاضر به او اجازه ترک.

  • مادر سه زندگی جریان حادثه در Facebook نشان بینندگان چگونه زن سفید مستقر بود و یک کودک خردسال در پشت سپر ماشین.

  • در نهایت پلیس وارد صحنه شدند و زنان هر دو به اظهارات به افسران.

  • مونتگمری-استریکلند در توصیف این حادثه به عنوان "مورد احمقانه ترین چیزی که" او تجربه کرده بودم با اشاره به نژاد پرستی به عنوان علت روبرو می شوند.

  • آنلاین نظر در حال حاضر لقب زن سفید در فیلم "کروگر کارن."

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Shaneeka مونتگمری-استریکلند فیلم برداری روبرو می شوند و بصورت زنده آن را در Facebook.

Shaneeka مونتگمری-استریکلند/Facebook

به عنوان رسانه های اجتماعی پست گرفتن مشکل ساز رفتار زنان سفید همچنان به گردش آنلاین, یک خانم میشیگان به دست آورده خودش آنلاین نام مستعار "کروگر کارن" پس از ایستادن پشت یک زن سیاه و سفید را در یک Kroger پارکینگ و مسدود کردن شخص خریدار از خروج از محوطه.

Shaneeka مونتگمری-استریکلند شد خرید مواد غذایی با سه فرزند خود در Kroger در Livonia, میشیگان, روز شنبه هنگامی که یک زن سفید (با یک کودک خردسال در دو) ایستاده بود پشت وسیله نقلیه خود را و حاضر به او اجازه ترک پارکینگ.

رویارویی Montgomery-استریکلند گفت: FOX 2 Detroit, شروع به داخل فروشگاه که پسرش پا بر روی یک قفسه برای رسیدن به یک بطری Gatorade. زن دیگر, ناراحت, توسط پسر, رفتار, شروع به فریاد.

"این irateness," او گفت: از خریدار خلق و خوی.

این وضعیت تشدید در پارکینگ زمانی که زن بود که هل دادن یک دختر جوان در یک پرسه زن با نزدیک شدن مونتگمری-استریکلند و بار دوم او به نام "ب----."

مونتگمری-استریکلند شروع جریان این حادثه در Facebook Live — و کلیپ زده است تا خشم آنلاین.

 

"من یک زن ایستاده پشت ماشین من گفتن من نمی توانم ترک. این مسخره است," او گفت: در این ویدئو سوژه متحرک از روبرو به زن ایستاده در کنار سپر عقب از وسیله نقلیه خود را. "من در اینجا تلاش برای انجام کار من, من و بچه ها — آیا به نظر شما این خانم ؟ اینجا ایستاده پشت ماشین من امتناع را ترک کنند."

مونتگمری-استریکلند اضافه شده است که او می خواهم به نام پلیس در تلاش برای به دست آوردن زن به ترک.

"همه این مسائل را در اینجا اعتراض و همه چیز و این چیزی است که این زن انجام شده است," او گفت: در جریان زندگی می کنند. "شما نمی توانید نگه دارید من در اینجا! شما می توانید نگه دارید من در یک فروشگاه!"

هنگامی که پلیس وارد صحنه شدند و به سرعت نزدیک شدن آنها و دیده می شود اشاره به سمت مونتگمری-استریکلند و فرزندان او ابراز نارضایتی او با ثبت شود.

در ادامه این ویدئو مونتگمری-استریکلند و Kroger کارمند به نظر می رسد به اظهارات به پلیس و یک افسر شنیده می شود گفت: "هیچ قانون است که شکسته شده است هر چند" — با وجود این معلوم نیست که آیا این افسر با اشاره به مسدود کردن در خودرو و یا ضبط از حادثه است.

در پیگیری زندگی می کنند جریان از اتومبیل او Montgomery-استریکلند در توصیف این حادثه به عنوان "مورد احمقانه ترین چیز [او را] تا به حال تا کنون تجربه کرده" اگر چه او دلسرد فرزندان خود را از نام.

 

"من دوست ندارم که چگونه او با من صحبت کردند من نمی خواهم او چگونه صحبت به بچه های من. و من حاضر به فروشگاه در یک محل کسب و کار و کسی عمل خواهم که او گفت:" در این ویدئو. "من نفرت که بچه ها تا به حال به بینیم که اما در حال حاضر آنها را مشاهده کنید. آنها مانند 'که نژادپرست است" و من می گویم بله, او,' چون هیچ دلیلی برای آن... او اساسا ما حمله بدون قرار دادن دست خود را بر ما."

فقط در سه روز, این فیلم شما مشاهده شده است هزاران بار و متصلب نظرات بینندگان خشم آخرین "کارن" رفتار.

"یکی دیگر از کارن" یک دیدگاه نوشته. "به معنای واقعی کلمه از دست دادن ذهن خود را در خارج وجود دارد."

"امتیاز سفید است که قادر به طوفان تا به یک افسر در حالی که او در خارج از وسیله نقلیه خود را و آسیب پذیر..." دیگر نوشت.

در بخش نظرات از سه اضافه شده است که او نمی باید "کارن" به نام اما شخصی اطلاعات موجود در گزارش پلیس. او همچنین ادعا کرد که فروشگاه نگهبان ایستاده بود در خارج "هیچ کاری" در حالی که این حادثه صورت گرفت.

مونتگمری-استریکلند گفت که با وجود این زن اعتراض فیلمبرداری حادثه مهم بود.

این نیاز به شناخته می شود. شما فقط نمی تواند مانند hush hush در مورد همه چیز و نگه داشتن در اجازه دادن به مردم دور با چرندیات," او گفت: FOX 2 Detroit. "من و بعد فورا رفت واز بسیاری از پاسخ. مردم بسیار عصبانی و ناراحت در مورد آن چرا که آنها می گویند آن را می سازد هیچ حس. چه چیزی اشتباه است با مردم ؟ چرا آنها هنوز هم در اینجا انجام این کار پس از همه که رفتن تمام تغییرات ما در تلاش هستیم? پس از سیاه و سفید زندگی مهم است ؟ آن را می سازد هیچ حس."

نمایندگان برای Kroger بلافاصله پاسخ به خودی درخواست برای نظر.

ویدیو های مرتبط: آنچه استرس می کند و خود را به مغز و بدن

ادامه مطلب:

یک زن لقب "سرفه کارن' است که به نام آنلاین برای سرفه در مراجعان در نیویورک بیگل فروشگاه پس از گفت برای قرار دادن بر روی یک ماسک

چگونه نام کارن شد یک پایه برای مشکل زنان سفید و بسیار محبوب مم

یک زن و شوهر به نام پلیس در یک مرد برای stenciling 'Black Lives Matter' در گچ در اموال خود

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de