کایلی Jenner و Travis Scott به اشتراک گذاشته یک اتاق در طول قرنطینه سفر

گرفتن عاشقانه است ؟ کایلی Jenner و Travis Scott به اشتراک گذاشته شده اتاق یک هتل در طول های اخیر خود را قرنطین

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

گرفتن عاشقانه است ؟ کایلی Jenner و Travis Scott به اشتراک گذاشته شده اتاق یک هتل در طول های اخیر خود را قرنطینه گریز به رفسنجان, کالیفرنیا.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره 22 و اسکات, 28, لذت می برد دو روز سفر در روز جمعه 17 جولای و چهار شنبه, جولای 18, با 2 سال دختر قدیمی, Stormi.

یک شاهد عینی گفت: در تماس هفتگی که این جفت ارز به صرف تمام وقت خود را در اتاق هتل خود اضافه کرد که در حالی که یک پرستار بچه و محافظ آورده Stormi بر روی ساحل "آنها هرگز به سمت چپ اتاق."

Kylie Jenner Travis Scott Shared Room During Quarantine Trip
Travis Scott و کایلی Jenner. مت بارون/شاتر

ناظر اضافه شده است که این جفت ارز که تقسیم در اکتبر 2019 پس از دو سال عاشقانه "شبیه یک زن و شوهر" در طول سفر آخر هفته.

کایلی لوازم آرایشی موسس و "Sicko حالت" رپ خال خال شد روز بعد ترک کالاباساس کالیفرنیا که در آن کارداشیان-Jenner خانواده ساکن دیگر سفر جاده ای.

سابق زن و شوهر دیده می شد گرفتن smoothie به, در عکس های ارسال شده توسط ایمیل های روزانهدر پنج شنبه, جولای 19, قبل از رانندگی به لاگونا بیچ کالیفرنیا با دختر خود را.

هر سه اعضای این خانواده عینک ماسک صورت در میان coronavirus بیماری همه گیر. Jenner ملبس به یک Jean Paul Gaultier گرافیک-چاپ bodycon لباس و نیروی هوایی 1 کفش ورزشی, در حالی که تگزاس بومی تصمیم گرفتند برای شلوار جین و یک hoodie.

دو academist:: دانشجویان آمده است دو هفته پس از Jenner جشن ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته با خواهر, Kendall Jenner و یک گروه از دوستان خود از جمله Fai Khadraدر ایالت یوتا است. "من آن را دوست دارم در اینجا" کایلی نوشت طریق Instagram در جولای 6.

اسکات و کایلی اما نمی دیده شده است در هم پس از ژوئن 21, زمانی که آنها لذت می برد و روز پدر را به عنوان یک خانواده است. آرایش مغول به اشتراک گذاشته شده عکس از روز و افتخار اسکات در رسانه های اجتماعی. "بهترین پدر برای دختر ما," او نوشت و از طریق او Instagram داستان در زمان.

در اوایل این ماه گفته بود ما هفتگی است که این دو نمی وادار کردن هر چیزی که آن را به رابطه خود و به جای آن تمرکز خود را بر روی coparenting.

"کایلی است که در یک محل زندگی او که در آن او را با داشتن سرگرم کننده است و نه نگران آینده او رابطه عاشقانه با تراویس به نظر می رسد مانند" خودی گفت: ما به طور انحصاری در ماه جولای. "آنها عاشق گذراندن وقت با هم و پدر و مادر Stormi."

با توجه به منبع آنها "نه اعمال فشار بر این وضعیت است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن